Iliuzionistas Rokas Bernatonis – apie skyrybas: „Buvome susižadėję ir planavome vestuves“

Iliuzionistas Rokas Bernatonis neslepia, kad aistrą scenos menui jautė nuo mažų dienų. Išbandęs daug skirtingų dalykų – groti gitara, piešti – vaikinas nusprendė, kad tai ne jam ir būtent tada atrado savo gyvenime magiją.

„Senelio brolis man parodė triuką su skaičiais, ten buvo be proto geras triukas. Ir man taip patiko! Aš sakau: „Dabar parodykite, kaip padarėte šitą triuką“ Ir jis atsakė: „Iliuzionistai neatskleidžia savo paslapčių“. Tačiau kankinau tiek, kad pagaliau atskleidė“, – prisiminimais dalinosi Rokas.

Šiuo metu vienišas R. Bernatonis prabilo ir apie šeimą. Iliuzionistas teigia, kad jeigu galėtų, ją kurtų  dabar. Taip pat atskleidė savo požiūrį į neištikimybę. „Šeimą galėčiau pradėti, kad ir dabar.

Tam jau esu pasiruošęs, nors esu po ilgalaikių santykių. Turėjau merginą 8 metus, išsiskyrėme, buvome susižadėję ir planavome vestuves. O kas dėl neištikimybės – galėčiau atleisti, jeigu tas žmogus gailisi ir tai labai labai stipriai parodo.

Jeigu tas žmogus yra suinteresuotas toliau tęsti santykius ir iš visų jėgų stengtis, kad tai toliau tęstųsi. Bet jeigu yra pusė kojos, tada tikrai ne. Aš manau, kad tai yra dviejų žmonių problema ir tai dažniausiai yra pasekmė problemų santykiuose“, – šį trečiadienio vakarą 2TV laidoje „Atsakyk“ pasakojo iliuzionistas.

Magijos pasaulyje R. Bernatonis jaučiasi tarsi žuvis vandenyje, tačiau ir neslepia, jog tobulumui ribų nėra. Paklaustas, kuris geresnis magas, jis ar Mantas Wizard, Rokas ilgai žodžių į vatą nevyniojo.

„Norėčiau būti geresnis. Lietuvos ir pasaulio kontekste esu neblogas, bet savo mintyse turiu viziją, kad galėčiau būti dar žymiai geresnis. Manau, kad aš esu geresnis iliuzionistas už Mantą Wizard. Nes man labiau patinka mano stilius. Aš labai gerbiu Mantą ir man patinka jo magija, bet nesu jo stiliaus fanas“, – atviravo R. Bernatonis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder