Intrigos ZIP FM: nebelieka aštuonių žinomiausių laidų vedėjų, kyla nepasitenkinimas

Intrigos ZIP FM: nebelieka aštuonių žinomiausių laidų vedėjų, kyla nepasitenkinimas

ZIP FM radijas, per kelis dešimtmečius išauginęs tokias pramogų pasaulio žvaigždes kaip „Radistai“ ar Simona Albavičiūtė-Bandita, rudenį pasitinka drastiškais pokyčiais – eterį palieka aštuoni žinomiausi laidų vedėjai. Tiesa, aiškėja, kad greičiausiai su žinomais veidais atsisveikinama ne jų noru, radijuje verda intrigos.

Apie pokyčius ZIP FM ketvirtadienį paskelbė feisbuke ir savo portale. Teigiama, kad dabar eteryje bus mažiau kalbų, bet daugiau muzikos.

„Paskutinė šios vasaros diena yra ir paskutinė ZIP FM laidų vedėjų komandos darbo eteryje diena. Timūras, Ieva, Gedas, Eglė, Žygis, Paulina, Haris ir Rimvydas atsisveikina su ZIP FM klausytojais ir dėkoja jiems už ištikimybę bei daugybę nepakartojamų valandų, minučių, sekundžių eteryje. Šį rudenį ZIP FM klausytojai išgirs dar daugiau populiariausios šių laikų muzikos, ilgesnes žinias bei kitas ZIP FM eteryje jau įprastas informacines rubrikas.

Tai – radijo stoties ZIP FM atsinaujinimo pradžia. Dar šiais metais radijas pristatys iš esmės atsinaujinusią programą ir naują radijo laidų vedėjų komandą.

Nuo pirmadienio ZIP FM eteryje skambės gerokai mažiau kalbų, bet daugiau populiariausios muzikos ir aktualios klausytojams informacijos.

Radijas transliuos kiek ilgesnes nei iki šiol žinias ir aktualias informacines rubrikas, kurias rengia RADIOCENTRO naujienų tarnyba.

Nauja, šiuo metu buriama, radijo stoties laidų vedėjų komanda klausytojams prisistatys antroje rudens pusėje“, – rašoma ZIP FM portale.

Vienas iš laidų vedėjų, žinomas pramogų pasaulio veidas Timūras Augucevičius feisbuke leido suprasti, kad išsiskyrimas nevyko gražiuoju – atleistas vyras jaučia stiprų neteisybės jausmą.

„VISKAS. Jačiu stiprų neteisybės jausmą šiame pabaigos taške. Paleido mane ir kitus 7 kolegas. Ačiū visiems, kurie buvote kartu.

Netrukus paviešinsiu, ką planuoju toliau. Ačiū“, – rašė T. Augucevičius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder