Įpročiai, kurių laikosi kiekviena gerą formą turinti moteris

Įpročiai, kurių laikosi kiekviena gerą formą turinti moteris

Galbūt manote, kad gerą formą turinčios moterys yra itin retas fenomenas, manote, jog jos jau vaikystėje mėgo bėgioti ilgus nuotolius ir dievina būti sporto salėje, bet tai - netiesa. 

1. Jos ieško malonumo treniruočių metu

Užuot iš prigimties mėgaudamosios intensyviomis treniruotėmis, jos džiaugiasi mankšta. Galbūt jos eina į treniruotę, pvz., Barre ar baletą, kuri joms patinka, galbūt jos bėgioja, kad išvalytų mintis ir jaustųsi susikaupiusios, o gal jos rado ramybę ir stabilumą kasdieniame mankštos rituale.

Nesvarbu, kaip jos tai daro, jos džiaugiasi mankštindamosios ir sportuodamos, nes nori, o ne todėl, kad turi. Tai užtikrina, kad įprotis bus nuoseklus net tada, kai jos bus užsiėmusios, ar pajudės ir neįprastu būdu, nes, pavyzdžiui, trokšta pasivaikščioti.

2. Jie galvoja, ką valgyti vietoj to, ko nevalgyti

Pirmą kartą su šia išmintimi susidūriau skaitydama knygą „Prancūziškos moterys nestorėja“ prieš daugelį metų, tačiau tai principas, kuris mano mitybos filosofijoje atsispindi labai įvairiai (pavyzdžiui, pridedant, o ne atimant ideologiją).

Dietos kultūra išmokė mus sutelkti dėmesį į tai, ko nevalgyti - neriebius produktus, mažai angliavandenių turinčias dietas ar etiketes „be pridėtinio cukraus“. Užuot nerimavusios dėl to, ko nevalgyti, visada sportuojančios moterys jaudinasi dėl maisto, kurį valgo - šviežių salotų, šildančių troškinių, skanių daržovių patiekalų ir gaivių kokteilių. Kai reikia pasimėgauti ledais, sūriu ar „Fettucine Alfredo“, jos mėgaujasi šiuo maistu, nes kūnas to nori. 

3. Jos išlieka aktyvios ir ne sporto salėje 

Moterys, kurios visada išlaiko formą, neapsiriboja 60 minučių treniruotėmis ar treniruotėmis sporto salėje. Vietoj to jie apskritai gyvena aktyvesnį gyvenimo būdą. O, ir jos taip pat nevaikščioja po savo svetaines prieš miegą, kad žengtų paskutinius 10 000 žingsnių. Jos daugiau juda ir mažiau sėdi, nes jos - tai natūralu.

Pabandykite į savo gyvenimą įtraukti daugiau nesporto judesių. Net jei dirbate įprastą darbą prie stalo, yra daug būdų, kaip į savo dieną įtraukti daugiau judėjimo. Pavyzdžiui, dažniau vedžiokite šunį, stovėkite dirbdami, išbandykite sodininkystę, jei turite kiemą, valykite namus, vaikščiokite visur, kur galite, šokite gamindami maistą ar ruošdamiesi, pasitempkite žiūrėdami televizorių ir išeikite į lauką, kad galėtumėte skambinti konferenciniams pokalbiams. 

4. Jos ilsisi

Jei manote, kad išlaikyti gerą formą priklauso tik nuo to, kiek treniruojatės, pagalvokite dar kartą. Geros formos moterys žino, kad sveikatos esmė yra pusiausvyra, o ne tobulumas. Jūsų kūnui reikia atsigauti lygiai taip pat, kaip ir judėjimo, todėl pasinaudokite poilsio dienomis kaip ir bet kurią treniruotės dieną.

Pagalvokite apie švelnų tempimą, jei jaučiatės įsitempusios arba maudykitės prabangioje vonioje, kad nuramintumėte raumenis ir atpalaiduotumėte mintis. Be to, miegas yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti savo kūnui. Detoksikuokite savo miego rutiną laikydamiesi grafiko, atpalaiduodami nakties rutiną ir tobulindami miego aplinką.

5. Jos niekada nebūna per alkanos ar persivalgiusios

Nors žalinga mitybos kultūra privertė mus manyti, kad valgyti mažiau visada yra gerai, geros fizinės formos moterys žino, kad mūsų kūnas niekada neturėtų jaustis nepritekliaus ar alkanas tiek, kad jaustumeisi silpni ar „alkani“. Pernelyg didelis alkio jausmas neleidžia mums intuityviai suprasti, ko nori kūnas, ir rinktis pagal tai, kas mums tikrai patiktų.

Be to, maistas yra energija, o ne priešas. Kūnui reikia daug energijos vien tam, kad jis egzistuotų, o tuo labiau tam, kad sportuotų, vytųsi vaikus ar visą dieną rengtų susitikimus.

Jei netrukus po valgio jaučiatės alkanas, pabandykite pridėti daugiau skaidulų su daržovėmis, ankštinėmis daržovėmis, riešutais, sėklomis ir nesmulkintais grūdais.

Visada turėkite su savimi maitinančių užkandžių, jei užkluptų alkis, ir apsvarstykite galimybę vidury popietės užkąsti salotų arba užkandžiauti kai kuriomis daržovėmis, jei tarpas tarp pietų ir vakarienės atrodo per ilgas.

Kita vertus, persivalgius iki „prikimšimo“ jausmo, galime jaustis mieguisti, gali pykinti ir trukdyti virškinimui. Stenkitės valgyti atidžiau ir kramtyti lėčiau, kad žinotumėte, kada nebemėgaujatės maistu, o valgote tik todėl, kad jis yra priešais jus.

Taip pat būkite sąmoningi valgydami, kai net nesate alkanas. Tai gali būti dėl nuobodulio, emocijų ar streso, todėl maitinkitės kitais būdais, jei atsiranda potraukis, kuris neturi nieko bendra su alkio ženklais.

6. Užuot laikęsi madingų dietų, jos klausosi savo kūno

Madingos dietos niekada nėra tvarios. Jei dieta padeda pasiekti formą, ji nepadės išlaikyti formos ilgainiui. Tiesą sakant, madingos dietos neegzistuoja moterims, kurios visada yra sveikos.

Vietoj to, jų valgymo būdas yra gyvenimo būdas, o ne dieta. Jos žino, koks maistas verčia jų kūną jaustis gerai, o kuris sukelia mieguistumą ar pykinimą. Sveiko gyvenimo paslaptis kyla iš vidaus, o ne iš išorinių šaltinių, tokių kaip madingos dietos ar mitybos planai. Jūsų kūnas jau žino, ko jam reikia, kad jis būtų sveikas - tereikia jo klausytis.

7. Jos geria daug vandens

Nenuostabu - pati pagrindinė maistinė medžiaga turi daug naudos sveikatai. Tačiau svarbiau nei tai, kaip tai gali sustiprinti sveikatą, yra tai, kad tai labai svarbu sveikatai.

Vanduo yra kūno gyvybinė jėga, o hidratacija yra labai svarbi, kad kiekvienas organas, ląstelė ir sistema būtų sveiki. Iki 60 procentų žmogaus kūno yra sudaryta iš vandens, todėl daugiau nei pusei kūno galime padėti funkcionuoti tiesiog išlikdami hidratuoti. Nieko keisto, kad visada formos moterys nuolat gurkšnoja vandenį.

8. Jos laikosi rutinos

Jūs žinote, kad formos išlaikymas yra paprastų įpročių serija, o tai reiškia, kad visada gerą formą palaikančios moterys žino, kaip susikurti įpročius, o vėliau tuos įpročius paversti kasdienybe.

Įpročiai yra naudingi, nes jums nereikia savęs klausti, ar laikytis kiekvieno sveiko įpročio, ar ne. Rutina taip pat naudinga, nes suteikia nuoseklumo net ir įtempčiausiomis dienomis.

Pavyzdžiui, jei kasdienė joga yra jūsų rutinos dalis, jums nereikės galvoti, ar turėtumėte ar neturėtumėte į ją suspėti įtemptą dieną - teiksite jai pirmenybę, nes tai nediskutuojama.

Norėdami susikurti sveikus įpročius, pradėkite nuo ko nors dar lengviau, nei manote. Du atsispaudimai per dieną gali virsti 60 minučių treniruotėmis, o mankšta tampa kasdieniu įpročiu. Rytinės ir nakties rutinos taip pat yra labai svarbios bendram sveikam gyvenimui, nes jos paruošia visą jūsų dieną sėkmei.

9. Jos išlaiko savo gyvenimą įdomų

Galbūt labiausiai neįvertintas sveikatos įprotis yra nuolatinis naujų dalykų išbandymas. Patys sveikiausi žmonės žino, kad ilgo gyvenimo paslaptis yra domėjimasis ir iššūkiais. Taip, tai reiškia išbandyti naujas treniruotes ir eksperimentuoti su naujais receptais, treniruotėmis. Kad ir kaip saldžiai tai skambėtų, gyvenimo potraukis ne tik džiugina, bet ir motyvuoja.

Kai per dieną jaučiatės pavargę ar netekę motyvacijos, tai tikriausiai yra ženklas, kad padarėte dėl savęs per mažai, o tai turėtų įžiebti jumyse ugnį. Būkite smalsūs, išbandykite naujus dalykus ir daugiau laiko praleiskite ieškodami pomėgių, hobių ir jus dominančių dalykų. Nesvarbu, ar jie „orientuoti į sveikatą“, ar ne - jie padarys jus sveikesnius, o dar svarbiau – laimingesnius.

10. Jos žino, ko nusipelnė

Dažnai stengiamės sveikai maitintis, rūpintis savimi ar sportuoti, nes nematome savęs tokiu žmogumi, kokio norėtumėme. Užburtas ratas, ar ne? Pasitikėjimas yra proto būsena, o ne aplinkybė.

Pasitikintys žmonės turi daugiau galimybių išlaikyti formą (ne atvirkščiai), nes pasitikėjimas iš tikrųjų yra tik pažadų sau tesėjimas. Jūs sukuriate pasitikėjimą, kai nuolat darote dalykus, kurie suteikia jums laimės jausmą (taip, tai taip paprasta!).

O kai myli save, valgai, judi ir gyveni taip, kad maitintumėte ir rūpintumėtės kūnu, o ne dėl bausmės, savimonės ar pasipiktinimo. Būti „formoje“ nėra dydis ar skaičius skalėje - tai yra apie tai, kaip suteikti savo kūnui įrankius jaustis geriausiai, nes jūs to nusipelnėte.

Šaltinis: www.theeverygirl.com

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder