J. Leonavičiūtė pakomentavo premjerės I. Šimonytės žodžius: panele, palik tuos senukus ramybėje (37)

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė pakomentavo premjerės Ingridos Šimonytės antradienį Seime vykusioje spaudos konferencijoje pasakytus žodžius apie senjorų vakcinavimą.

Spaudos atstovams kalbėjusi I. Šimonytė pratrūko. „Klausimas, ką aš galiu padaryti. Ką aš galiu padaryti, jeigu paštininkas, atėjęs į namus su slaugytoju paskiepyti vyresnio amžiaus žmogaus, susiduria su situacija, kai vyresnis žmogus skambina savo vaikams ir vaikai atkalbinėja tą žmogų nuo skiepo? Tai ką aš turiu padaryti tų senų žmonių vaikams, kad jie pradėtų saugoti savo tėvus?

Atsiprašau už emocijas“, – antradienį Seime kalbėjo I. Šimonytė. Dažnai apie vakcinas nuo COVID-19 ir karantino suvaržymus pasisakanti J. Leonavičiūtė pakomentavo premjerės žodžius.

„Panele, palik tuos senukus ramybėje. Apsaugoti nuo ko? Gyvendamas vienkiemyje Aliukų koncertą organizuos diedukas? Tegul senukai gyvena sau ramiai ir tyliai savo namukuose toli nuo miesto chaoso...“, – feisbuke rašė žinoma moteris. Ji taip pat teigia, kad jos tėčio kaime esą po skiepų keli senoliai numirė.

įteisinsit EUTANAZIJĄ. Dabar bejėgiai senukai, niekieno beveik nelankomi, tačiau nenorintys ir/ar negalintys pasikabinti ant sausos šakos, daržinėje ar tvarte ant skersinio, ar kokio kito instrumento namuose, tik ir meldžiasi, kad kas atneštų tą Covid ir jie galėtų tyliai išeiti į aną pasaulį, nors ir žino, jog teks už tai atkentėti pomirtiniame gyvenime.
Kada, 2021-09-25 15:48
Mūsų name bent du kartus įskiepyta senikė susirgo Kovidu po savaitės nuo irgi įskiepytos dukters atvažiavimo aplankyti iš kito Lietuvos galo. Ar duktė serga mes nežinome, nes senikė nesako jos adreso. Tiesa, senikė serga nelabai sunkiai, gydosi namuose, bet nevaikšto. Tai tokios tokelės su tuo Kovidu: skiepai nepadeda neapsikrėsti iš naujo.
ET, 2021-09-25 15:38
Ko čia ta 80 metė šokinėja su arkliška sveikata kol neužsirovė ,virusas klastingas ir iš pasalų smogia ne tokiems o jauniems sportininkams ir nevisi atlaiko ir pasglemžia jų gyvybes.
Vytaras, 2021-09-25 13:52
Sidebar placeholder