Jasaičių šeima atšventė 6-ąjį sūnaus Dominyko gimtadienį: pramogavo ir vaikai, ir suaugę

(1)

Praėjusią savaitę „Oksanos Pikul grožio namai“ savininkė ir įkūrėja Oksana Pikul–Jasaitienė kartu su vyru Simu Jasaičiu ir būriu artimiausiųjų atšventė sūnaus Dominyko gimimo dieną.

 

O.Pikul-Jasaitienė sūnui visuomet surengia įsimintinus, pramogų kupinus gimtadienius. Ne išimtis ir šis – 6-asis Dominyko gimtadienis, tačiau jo organizavimas buvo kitoks nei įprasta.

Šįsyk prie šventės planavimo prisidėjo ir pas gimtuvininkas. Dėl koronaviruso pandemijos grėsmės, šventė vyko Jasaičių namų kieme. „Gimtadienis buvo įspūdingas, su daugybe įvairiausių pramogų vaikams.

Tačiau šis gimtadienis skyrėsi nuo kitų, kadangi svečių sąrašą sudarinėjo ne mama ir ne tėtis, o jį sudarė pats Dominykas. Pakvietėme tik tuos žmones, kuriuos sūnus norėjo matyti savo šventėje.

Taip pat kasmet jam šventė būdavo tarsi siurprizas – Dominykas niekuomet nežinodavo, kokios pramogos jo laukia. Šį kartą viskas vyko kiek kitaip. Kadangi jis jau protingas ir sąmoningas berniukas, daugybę dalykų aptarėme su juo ir leidome jam rinktis pramogas“, – įspūdžiais dalijosi O.Pikul-Jasaitienė.

Tačiau buvo ir staigmenų, apie kurias Dominykas nežinojo. Visą dieną iki pat vakaro jubiliatas drauge su svečiais džiaugėsi pramogomis – šokinėjo ant batutų, džiaugėsi animatorių pasirodymais, bendravo su didelėmis pliušinėmis pandomis, mėgavosi putų šou bei valgė cukraus vatą.

„Kelintą gimtadienį iš eilės mes Dominykui užsakome arba meškomis, arba kitais personažais persirengusius žmones. Šį kartą išsirinkome pandas.

Tai buvo nuostabus šou, kur tos pandos ir pašoka, ir palinksmina vaikus. Man asmeniškai šis jų pasirodymas tiek patinka, kad aš nebeįsivaizduoju sūnaus gimtadienio be šių personažų. Pasirodymu visuomet džiaugiasi ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai.

Taip pat mus stebino Modestos Vžesniauskaitės sesės Eglės renginių organizavimo įmonė, kuri surengė tikrą šventę. Mūsų namų kieme vyko putų šou.

Tai buvo be proto linksma, aišku, ir šlapia pramoga“, – su šypsena kalbėjo ji. Jasaičiai sūnui padovanojo ne tik įsimintiną gimtadienį, bet ir įmantrų dviratį. „Dominykui padovanojome mašinėlę primenantį dviratį. Vaikas mina pėdalus, tačiau sėdi tarsi automobilyje“, – prasitarė ji. O.Pikul-Jasaitienė atvira – Dominyko gimtadienis jai yra bene svarbiausia diena metuose.

„Vaikas yra tikroji gyvenimo meilė. Jo šypsena ir jo gyvenimo džiaugsmas yra ir mūsų mamų, tėvelių džiaugsmas. Esu girdėjusi tokią frazę, kad iki septynių metų vaikas vystosi ir reikia tėvams daryti taip, kad jis labai daug juoktųsi.

Tada iš jo išaugs labai geras, pozityvus, teisingas žmogus.

Mano, kaip mamos užduotis – kad vaikas būtų be proto laimingas, tada būsiu ir aš laiminga“, – kalbėjo moteris.

Pasiteiravus, ko savi sūnui ji norėtų palinkėti šia proga, moteris nedaugžodžiavo: „Linkėčiau jam būti sveikam ir laimingam. Tai, tikriausiai, didžiausias tėvelių palinkėjimas ir noras savo vaikams. O visa kita – tik detalės.

Svarbiausia sveikata ir laimė, o daugiau viską išmoksim, uždirbsim ir padarysim“.

Archyvų nuotr.

Jasaičių šeima atšventė 6-ąjį sūnaus Dominyko gimtadienį.  D. Kučio nuotr.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/zmones/veidai-ir-vardai/2021/07/18/news/jasaiciu-s…

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder