Jautri akimirka atsisveikinant su Elžbieta II: saulės spindulys apšvietė jos karstą

Jaudinanti akimirka, kai karalienės Elžbietos II karstą nušvietė saulės spindulys

Iš dangaus nusileidęs vienintelis saulės spindulys buvo užfiksuotas fotoaparatu, nušviečiantis karalienės Elžbietos II karstą per procesiją, kuria jos kūnas buvo gabenamas į Švento Džilo katedrą Edinburge, - paskelbė dailymail.co.uk.

Karaliaus Karolio III vadovaujamos procesijos metu gatvėse matėsi šimtai tūkstančių žmonių, norinčių paskutinį kartą atsisveikinti su ilgiausiai visų laikų soste išbuvusia Didžiosios Britanijos monarche.

Atrodo, kad nuotraukoje matyti iš dangaus sklindantis šviesos spindulys, kuris tiesiogiai apšviečia juodą karstą, kuriame buvo vežamas karalienės kūnas.

Ši simbolinė akimirka yra antrasis iš daugelio ženklų, paskelbtų po pranešimo apie Jos Didenybės mirtį, pirmasis - dviguba vaivorykštė virš Bakingemo rūmų ir dar viena vaivorykštė Vindzoro pilyje.

Vienas "Twitter" vartotojas rašė: "Vaivorykštė Vindzoro pilyje privertė mane verkti. Vaivorykštės karalienė atsiuntė mums ženklą".

Kitas rašė: "Vėtrungė vaivorykštė, kai šį vakarą Vindzore Sąjungos vėliava nuleista iki pusės stiebo. Nuostabus vaizdas".

Kiti tai suprato kaip ženklą, kad karalienė "tikrai mus paliko", nes vaivorykštės pasirodė netrukus po to, kai buvo paskelbta žinia apie monarchės mirtį.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder