Jennifer Lopez ir Benas Affleckas nepaleidžia vienas kito iš rankų

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas nepaleidžia vienas kito iš rankų – jie buvo pastebėti besibučiuojantys, skelbia Mirror.

Prieš daugiau nei 17 metų J. Lopez ir B. Affleckas nutraukė savo sužadėtuves, tačiau dabar pora atgaivino romantiškus jausmus ir parodo tai viešai.

Buvę sužadėtiniai buvo slapta nufotografuoti, kai vakarieniavo su dainininkės šeima. Pora vienas kitam meiliai žiūrėjo į akis, o kitoje nuotraukoje įamžinti besibučiuojantys.

Kartu vakarieniavo ir J. Lopez dvyniai Emme ir Maxas, kuriuos ji augina su buvusiu vyru Marcu Anthony. Dainininkės sesuo Lynda Lopez taip pat prisijungė prie artimųjų per susitikimą.

Šaltinis, pastebėjęs porą, pasakojo, kad kartu jie jaučiasi laimingi. 

„Jennifer ir Benas sėdėjo vienas šalia kito ir laikėsi susikibę už rankų. Vaikai kalbėjo su Benu, atrodė, kad jis buvo labai patenkintas, daug šypsojosi ir juokėsi. Jie užsisakė daug maisto ir juo dalijosi“, – pasakojo šaltinis.

Jennifer ir Benas buvo viena garsiausių Holivudo porų. Jie susipažino filmo „Gigli“ filmavimo aikštelėje 2001 m. Praėjus metams, Benas pasipiršo dainininkei su prabangiu žiedu su deimantu.

Vis dėlto likus vienai dienai iki vestuvių 2003 m. pora paskelbė, kad atideda vestuves. 2004 m. sausio mėnesį buvo pranešta, kad J. Lopez atšaukė sužadėtuves ir po penkių mėnesių pradėjo susitikinėti su Marcu Anthony.

Nepaisydami 20 metų pertraukos ir praėjus vos keliems mėnesiams po J. Lopez ir A. Rodriguezo skyrybų, buvę sužadėtiniai vėl puoselėja vienas kitam šiltus jausmus.

Sidebar placeholder