Ką apie jus pasako jūsų seksualinės fantazijos - nuo to, kodėl norite miegoti su savo viršininku, iki svajonių apie meilę tryse...

Ar esate pavertę savo drąsiausias seksualines fantazijas realybe? Daugiau žmonių nei bet kada žaidžia savo pikantiškomis mintimis - dažniausiai svajojama apie meilę tryse, seksą lauke ir sekso žaisliukus.

Daugiau žmonių nei bet kada anksčiau mėgaujasi savo pikantiškomis intymiomis svajonėmis.

Tačiau jūsų fantazijos gali daug ką atskleisti apie jūsų gyvenimą. Ekspertai išskiria aštuonias dažniausias fantazijas ir paaiškina, ką jos reiškia.

NORITE DOMINUOTI

TAI yra viena dažniausių tiek vyrų, tiek moterų seksualinių fantazijų.

Jei jūsų mintys dažnai nuklysta į scenarijus, kuriuose vadovaujate miegamajame, tai gali reikšti, kad santykiuose jaučiatės nekontroliuojatys savo gyvenimo.

Galbūt jūsų partneris priima visus sprendimus namuose.

Nesijaučiate, kad jūsų balsas būtų išgirstas, todėl ši fantazija leidžia jums susikurti pasaulį, kuriame JŪS vadovaujate ir galite teikti malonumą - arba skausmą - kaip tik norite.

NORITE BŪTI DOMINUOJAMAS

Pasak žurnalo "Journal of Sexual Medicine", beveik 65 proc. moterų nori būti dominuojamos.

Svajonės apie tai, kad esate net imama "prieš savo valią", yra ženklas, kad jaučiatės prislėgta pareigų kasdieniame gyvenime.

MYLĖTIS TRISE

SOCIALINĖ psichologė nustatė, kad kuo daugiau antraeilių veikėjų yra jūsų seksualinėje fantazijoje, tuo labiau jaučiate poreikį būti matomi ir pripažįstami aplinkinio pasaulio.

Justinas Lehmilleris, rengdamas knygą "Pasakyk, ko nori", tyrė seksualinius troškimus ir teigia, kad jei jūsų troškimai susiję su seksu poroje, vadinasi, ieškote nuotykių, o ne įsipareigojimų.

SEKSAS SU NEPAŽĮSTAMUOJU

MYLĖJIMAS su partneriu be vardo ir veido gali būti svaiginantis, nes nėra baimės būti teisiamam.

Jei per gyvenimą stengsitės įtikti žmonėms arba gyventi pagal kitų lūkesčius, tikriausiai pabėgsite į pasaulį, kuriame galėsite atsipalaiduoti.

Su nepažįstamuoju galite parodyti savo nešvariausius troškimus, nesirūpindami, ką jis pagalvos.

Be to, su nepažįstamuoju nėra jokių įsipareigojimų, todėl tikriausiai trokštate daugiau laisvės.

ROMANAS SU VIRŠININKU

Pasak Lehmillerio, penkiasdešimt šeši procentai vyrų ir 69 procentai moterų fantazuoja apie seksą su savo viršininku ar kitu autoritetingu asmeniu. 

Jei net nemėgstate savo tiesioginio vadovo, bet jis vis tiek pusnuogis vaikšto po jūsų smegenis, kas čia vyksta?

Tai rodo, kad trokštate to, ką simbolizuoja jūsų viršininkas. Pavyzdžiui, norite daugiau valdžios. Arba daugiau pagarbos.

Žinote, kad galite pasauliui duoti daugiau, ir bijote, kad to negausite.

ŽIŪRĖTI, KAIP KITI MYLISI

Dauguma mūsų mėgsta žiūrėti erotinius vaizdus arba matyti nepadorius dalykus per televiziją, tačiau vujarizmas reiškia, kad jus jaudina stebėti kitą žmogų jam nežinant.

Tai susiję su bejėgiškumo jausmu - nesijaučiate svarbūs gyvenime, todėl savo fantazijose imate viršų.

Vojerizmas reiškia, kad jus jaudina kito žmogaus stebėjimas jam nežinant

Tačiau svajojimas apie atvirą stebėjimą yra kitoks - tai tiesiog pasyvus, mažai pastangų reikalaujantis būdas mėgautis seksu.

BŪTI STEBIMAM KITŲ

Archyvų nuotr.

TOKIOS fantazijos - kai kas nors mato jūsų nuogą kūną arba stebi jus lovoje - paprastai būna sutelktos į poveikį, kurį darote kitam žmogui.

Jei jums patinka mintis, kad galite ką nors šokiruoti, vadinasi, esate ekshibicionistas, kuris tikriausiai jaučiasi šiek tiek nematomas pasaulyje.

Jei fantazuojate apie tai, kaip išjudinate juos, kai jie stebi jus lovoje, - galbūt jums trūksta pasitikėjimo savimi, esate susirūpinęs tuo, ką galvoja kiti žmonės, arba tiesiog norite būti garbinamas.

ROMANTIŠKAS MYLĖJIMASIS

Tikėtina, kad esate perfekcionistas, kuris daugiau laiko praleidžia savo galvoje nei lovoje.

Taip pat gali būti, kad bijote parodyti savo tikrąją asmenybę, jei atstumtumėte partnerius.

Kate Taylor, thesun.co.uk

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder