Kaip prižiūrėti plaukus žiemą: kelios paprastos taisyklės

(1)

Plaukų priežiūrai žiemą reikia skirti ypatingą dėmesį. Tinkamas drėkinimas ir apsauga nuo šalčio padės išlaikyti plaukus sveikus ir gražius visą žiemos sezoną.

Plaukų ir odos būklė žiemą dažnai kelia nusivylimą. Šaltas oras, vėjas ir temperatūros svyravimai gali turėti neigiamos įtakos plaukų būklei.

Sausas patalpų oras, kepurės ir dažnas naudojimasis plaukų džiovintuvais plaukus daro trapius ir negyvus. Tačiau tinkama priežiūra padės išsaugoti jų sveikatą ir grožį,

1. Plaukų drėkinimas.

Žiemą plaukus reikia papildomai drėkinti. Naudokite maitinamąsias kaukes ir balzamus, kurie padės atkurti drėgmę. Nepamirškite serumų ir plaukų aliejų, kurie padeda užsandarinti drėgmę plauko viduje.

2. Apsauga nuo šalčio.

Prieš eidami į lauką šaltu oru užsidėkite kepurę, kad apsaugotumėte plaukus nuo vėjo ir šalčio. Rinkitės kepures iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, vilnos ar medvilnės, kad išvengtumėte statinio elektros krūvio.

3. Atsargus plaukų džiovintuvo naudojimas.

Venkite dažnai naudoti plaukų džiovintuvą, garbanojimo žnyples ar tiesintuvą. Jei negalite apsieiti be šių prietaisų, naudokite karščio apsaugas ir žemos temperatūros nustatymus.

4. Reguliarus plaukų kirpimas.

Žiemą plaukai labiau lūžinėja, todėl reguliarus kirpimas padės atsikratyti skilinėjančių galiukų ir išlaikyti sveikus plaukus.

Plaukų sveikata prasideda iš vidaus. Įsitikinkite, kad jūsų mityboje gausu baltymų, omega-3 riebalų rūgščių, vitaminų ir mineralų, kurie būtini sveikiems plaukams.

5. Tinkama mityba.

Plaukų sveikata prasideda iš vidaus. Įsitikinkite, kad jūsų mityboje gausu baltymų, omega-3 riebalų rūgščių, vitaminų ir mineralų, kurie būtini sveikiems plaukams.

6. Švelnus plovimas.

Plaudami plaukus venkite karšto vandens, nes jis gali pažeisti plaukus ir galvos odą. Naudokite šiltą vandenį ir švelnius šampūnus.

7. Apribokite chemines procedūras.

Stenkitės riboti chemines procedūras, tokias kaip dažymas ar ilgalaikis plaukų formavimas, nes žiemą jos gali dar labiau nualinti jūsų plaukus.

8. Naudokite aliejus.

Kad plaukai mažiau elektrinasi, kaip papildomą priežiūros procedūros žingsnį įveskite aliejų. Tepkite juos ant galiukų, taip apsaugosite savo sruogas nuo išsausėjimo ir šalčio. O mėgstamas šukas pakeiskite specialiomis, švelniomis.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder