Ketvirtadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.12, leidžiasi 20.29. Dienos ilgumas – 14.17.

Šiandien – penktoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Mergelės ženkle.

Protingos mintys:

„Visi nuostabūs jausmai pasaulyje sveria mažiau už vieną gerą darbą“ (Dž. R. Lovelis).

***************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 26-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien kilusios idėjos gali būti reikšmingos, jei apie jas prasitarsite protingam ir veikliam asmeniui. Galite sėkmingai tvarkyti su technika, informacija susijusius reikalus.

JAUTIS. Ši diena turėtų būti palanki meniškų polinkių asmenims, filantropams bei laukiantiems pagalbos iš labdaros ar iš medikų. Dirbti geriau seksis vienumoje, viską apgalvojant, neskubant.

DVYNIAI. Tai susitikimų ir diskusijų su draugais ar pažįstamais diena. Regis, būsite kviečiami, laukiami renginiuose. Pravartu tvarkyti finansinius reikalus, apsidrausti, derėtis.

VĖŽYS. Būsite dalykiški, pareigingi, todėl darbuotis trukdys nebent jums oponuojančių asmenų liejamos negatyvios emocijos. Gali būti prasitarta apie numatomą reformą darbe, kuri turėtų būti jums naudinga.

LIŪTAS. Šiandien būsite nusiteikę filosofuoti, aptarinėti politikos, migracijos, švietimo ir mokslo temas. Galite domėtis įstatymais, derėtis, ieškoti teisybės. O galbūt didžiausias jūsų rūpestis bus gerai reprezentuoti savo veiklą.

MERGELĖ. Aktualūs bus paskolų, mokesčių, investicijų klausimai. Yra vilties, kad seksis puikiai. Pagrįstiems vaikų ir mylimo žmogaus poreikiams nepagailėsite lėšų, dėmesio.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai neišvengsite konkurencinės kovos, kad ir kokia sritis jums būtų aktuali. Tačiau iš konkurentų galite sulaukti ir įdomių pasiūlymų. Niekam neverta atsukti nugaros, kol visko neišsiaiškinote.

SKORPIONAS. Būsite energingi ir gerai informuoti. Darbe daug reikalausite iš kitų ir iš savęs, pasireikšite kaip stiprūs organizatoriai. Skirkite daugiau dėmesio sveikatai.

ŠAULYS. Regis, trokšite daugiau įtakos, pinigų ir pripažinimo. Veikiausiai šiandien jums niekas netrukdys, galėsite siekti savo planų. Svarbu sąmoningai įsipareigoti, suvokiant, kaip teks atsiskaityti už suteiktą paramą ir pan.

OŽIARAGIS. Emocijomis paremti reikalavimai ar įsitikinimai patirs fiasko, o paremti tikra informacija, įstatymais, rimtais argumentais ir nutarimais bus patvirtinti. Jie įsigalios, ar jūs norite to, ar nenorite. Sulauksite informacijos dėl mokslo, studijų ar pan.

VANDENIS. Būsite nusiteikę susitikti su verslo partneriais, rėmėjais, tačiau tai nebūtinai pavyks. Tęskite pradėtus darbus, o vakare leiskite pailsėti kūnui ir sielai. Susitikite su draugais, pabūkite artimų žmonių draugijoje, atverkite širdį meilei.

ŽUVYS. Jeigu aktualu, pavyks gauti reikiamą informaciją, leidimą, instruktažą ar įrangą. Turbūt sėkmingai pasinaudosite aplinkinių patarimais, tarpininkų paslaugomis, konsultacijomis.

Geros dienos!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder