Kitos savaitės horoskopas (gruodžio 6 – 12 d.)

Kitą gruodžio savaitę bus labai palankus metas užsiimti savišvieta, kelti kvalifikaciją, įsisavinti naujus darbo metodus. Tokios pastangos neduos momentinio pelno, bet bus labai naudinga investicija į ateitį.

Papildomų pajamų gali duoti naujų idėjų (savų ir svetimų) realizavimas ir darbas su informacinėmis sistemomis.

Sėkmė lydės žurnalistus, rašytojus, transporto darbuotojus. Verslininkams būtina įdiegti ir panaudoti visai naujus darbo metodus ir priemones. Tai padės išsiveržti į priekį.

AVINAS

(03 21–04 20)

Užsibrėžtų tikslų įgyvendinimas gali pareikalauti gerokai didesnių pastangų nei tikėjotės, ir tai gali išmušti jus iš vėžių.

Vis dėlto, žvaigždės ragina nenuleisti rankų: jei dėl iškilusių sunkumų neatsisakysite savo svajonių, jau labai greitai galėsite tikėtis tikrai palankių permainų. Jei ne viskas klostosi būtent taip, kaip norėtųsi, turėtumėte pasvarstyti, ką galėtumėte daryti kitaip, ir galbūt jau labai greitai pastebėsite palankius rezultatus.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Žvaigždės pataria vengti nebūtinų išlaidų ir atsargiau elgtis su pinigais.

Neskubėkite pasirašyti svarbių sutarčių, būkite itin atidūs bendraudami su mažai pažįstamais žmonėmis. Šiuo laikotarpiu gali atrodyti, kad viskas klostosi priešingai nei esate suplanavę, tačiau per daug dėl to nesisielokite: tai tėra laikinas etapas, ir jau labai greitai galėsite džiaugtis kur kas sklandesniu planų įgyvendinimu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Turėsite atlikti įvairius neplanuotus darbus, ir tai gali išmušti jus iš vėžių.

Pasistenkite būti lankstesni ir lengviau prisitaikantys prie nenumatytų aplinkybių. Jei būsite atsakingi ir nevengsite neplanuotų užduočių atlikimo, galite net neabejoti, kad anksčiau ar vėliau už tai bus dosniai atlyginta.

Jei vis pasvajojate apie kelionę, jos planavimą galite pradėti jau dabar: tikėtina, kad labai greitai turėsite galimybę nuo visko atitrūkti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Gali tekti nusiimti karūną ir pamiršti savo principus.

Jei būsite pernelyg kategoriški, tikėtina, kad tai turės labai neigiamas pasekmes, todėl žvaigždės pataria ieškoti kompromisų ir nebūti įsikibusiems „teisingos“ nuomonės. Šiuo laikotarpiu gali kilti keblumų bendraujant su artimaisiais, tačiau tuomet, jei nebūsite pernelyg kategoriški, viskas eisis kur kas lengviau.

Nepamirškite, kad visada yra svarbu išklausyti ir kitą pusę – kas žino, galbūt jūs iš tiesų nesate teisūs.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jūsų pečius užguls svetimi rūpesčiai.

Nors šiuo laikotarpiu savų problemų taip pat netrūks, tačiau to nė nesuprasdami galite įsitraukti ir į svetimas dramas. Nors padėdami kitiems žmonėms sugaišite tikrai nemažai laiko, tačiau galite būti užtikrinti, kad už pagalbą sulauksite tikrai dosnaus žvaigždžių atlygio.

Šiuo laikotarpiu darbai gali šiek tiek palaukti, todėl nesisielokite, jei ne viską spėsite atlikti laiku.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Būsite aktyvūs ir komunikabilūs.

Dabar kaip niekada anksčiau norėsite bendrauti su kitais žmonėmis bei megzti naujas pažintis. Žvaigždės žada, kad dabar bus itin palankus metas atnaujinti nutrūkusius ryšius: galite paskambinti ar parašyti laišką seniai matytam draugui ar giminaičiui.

Galite net neabejoti, kad tai jums suteiks malonių emocijų, o atnaujinta draugystė tikrai glostys širdį.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Neskubėkite ir būsite pirmi.

Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria būti atidesniems sprendžiant finansinius klausimus, nes dėl neapdairios klaidos galite patirti tikrai nemažų nuostolių. Pasistenkite be reikalo neišlaidauti, atidžiau skaitykite sutartis ir saugokitės įtartinų asmenų, kurie gali bandyti jumis pasinaudoti. Atminkite, kad atsarga gėdos nedaro, todėl priimdami sprendimus gerai pagalvokite, ar elgiatės teisingai.

Jei reikia, pasitarkite su artimiausiais bičiuliais ar giminaičiais: tikėtina, kad būtent jų įžvalgos neleis jums suklysti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Būsite ganėtinai irzlūs ir impulsyvūs. Visko norėsite čia ir dabar, todėl laukimas gali vesti jus iš kantrybės.

Pasistenkite suimti save į rankas ir ugdykite kantrybę: nieko baisaus nenutiks, jei ne viskas vyks taip greitai, kaip jūs norėtumėte.

Būkite mandagesni bendraudami su aptarnaujančiu personalu, venkite piktų frazių, kurios tik sugadins jūsų nuotaiką, tačiau nepadės pasiekti norimo rezultato.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jus gali kankinti bloga nuojauta, tačiau žvaigždės skuba jus nuraminti, kad ši nuojauta tikrai nebus pagrįsta.

Turėtumėte gerai pagalvoti, kas jums neduoda ramybės, ir ieškoti būdų, kurie jums padėtų atgauti dvasinę pusiausvyrą. Jei reikia, šiek tiek sulėtinkite tempą ir daugiau laiko skirkite poilsiui bei savistabai.

Tikėtina, kad jau labai greitai galėsite džiaugtis kur kas pakilesne nuotaika ir labiau džiuginančia kasdienybe.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Gali atrodyti, kad visi jūsų draugai ir artimieji turi nedorų ketinimų, tačiau ne viskas yra būtent taip, kaip jūs įsivaizduojate: net ir išsakyta kritika nebūtinai siekiama jus sumenkinti ar įžeisti.

Jei bendravimas su kitais žmonėmis kels pernelyg didelę įtampą, žvaigždės pataria bent trumpam nuo visko atsiriboti: tai padės susidėlioti mintis ir atgauti vidinę ramybę.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Darbe galite jausti šiokią tokią įtampą.

Šiuo laikotarpiu bus sunku bendrauti su kolegomis ir vadovybe, tačiau nepamirškite, kad visada galima rasti abiem pusėms tinkantį kompromisą. Pasistenkite pernelyg tvirtai nesilaikyti tam tikrų nuostatų ir išklausykite norinčius pasisakyti tam tikrais klausimais.

Jei stengsitės palaikyti darnius santykius, tikėtina, kad jau greitai galėsite mėgautis kur kas malonesne atmosfera.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Gali būti sunku priimti tam tikrus sprendimus, todėl būsite labai išsiblaškę. Nors žengiant svarbų žingsnį tikrai nereikėtų skubėti, tačiau apsispręsti bus gerokai paprasčiau, jei pasitarsite su tuo žmogumi, kurį laikote savo autoritetu.

Atminkite, kad dvi galvos visada yra geriau už vieną, taigi, nebijokite prašyti patarimo.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder