Kodėl verta apkabinti medžius ir kaip išsirinkti tinkamą. Taip darė mūsų protėviai

Dar senovėje žmonės stengėsi gauti teigiamos energijos iš medžių. Buvo medžių, kurie ramindavo skausmingus jausmus, kurie padėdavo išsipildyti norams, ir tokių, kurie atnaujindavo gyvybinę energiją.

Kiekvienas žmogus turi medį - talismaną. Anksčiau, iškilus menkiausioms problemoms, žmonės eidavo pas savo talismaną ir prašydavo pagalbos.

Rekomenduojame paskaityti, ką senovėje žmonės darė su medžiais, kad palengvintų savo gyvenimą. Galbūt šie veiksmai padės pakeisti jūsų gyvenimą į gerąją pusę.

Kiekvienas medis turi savo energiją ir galią, kurią žmogus gali pasisavinti ir panaudoti savo tikslams.

Jei šeimoje dažnai kyla skandalų ir nesutarimų, kreipkitės pagalbos į obelį. Jis laikomas šeimyninės laimės simboliu. Medis dovanos meilę, padės pamiršti visus ginčus, santykiai šeimoje taps darnūs, o į namus ateis finansai. Kadangi medis yra moteriškas, jis padeda visiems moteriškos lyties žmonėms.

Kad atnaujintumėte jėgas, ateikite pas uosį ir paprašykite pagalbos. Po šiuo medžiu gera pailsėti po sunkios darbo dienos. Jis pašalins stresą, pagerins nuotaiką, šalia šio medžio jūsų siela ras dvasios ramybę.

Ąžuolas padės jums rasti aiškių minčių, geros sveikatos ir jėgų eiti pirmyn. Po bendravimo su šiuo medžiu galėsite blaiviai įvertinti situaciją ir būsite kupini jėgų eiti į priekį.

Beržas visada gydė žmones. Palietę beržą kakta, galėsite atsikratyti galvos skausmo. Norint, kad noras išsipildytų, reikia ant šakos užrišti juostelę ir sugalvoti norą.

Alksnis padės atsikratyti neigiamų minčių, rūpesčių ir pykčio. Visą negatyvumą reikia šnabždėti medžiui, jį apkabinant.

Atnaujinti imuninę sistemą ir įgyti jėgų padės pušis. Ji padeda žmonėms, kurie dažnai serga peršalimo ligomis, širdies ligomis, ir tiems, kurie yra nuolat sudirgę.

Nors sumažins įtampą ir nuramins žmogų. Normalizuoti energiją padės prisilietimas prie šio medžio. Ne tik atnaujinsite jėgas, bet ir pagerinsite miegą.

Atsikratyti blogos akies, dantų skausmo, raumenų spazmų ir neigiamos energijos padės tuopa.

Moterų medis gluosnis padės atsisveikinti su rūpesčiais, pasitikėti savimi, išsaugoti patrauklumą, numatyti bėdas ir apeiti bėdas.

Rinkdamiesi medį, turėtumėte pajusti jo energiją. Jis turėtų augti švarioje vietoje, atokiau nuo žmonių, kelių ir automobilių.

Tai gali būti parkas, miškas, sodas ar viešasis sodas. Vidinis balsas turėtų jums pasakyti, kad tai jūsų medis. Turite su juo susidurti, pasisveikinti ir paprašyti pagalbos.

Darykite tai mintyse, ištiesdami rankas į medį. Su medžiu galite kalbėtis kelias minutes, o galite praleisti kelias valandas. Pokalbio metu verta medį glostyti, o ne laužyti ir draskyti. Palikdami pašnekovą, palikite skanėstų. Nepamirškite, kad medis turi jums pasakyti, jog jis yra jūsų.

Parengta pagal užsienio spaudą

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder