Labiausiai tikėtina, kad būtent šis Zodiako ženklas gyvena slaptą gyvenimą

Visi turime paslapčių, kurių nenorime atskleisti pasauliui, tačiau dvigubas gyvenimas yra visai kas kita.

Nesvarbu, ar tai būtų ilgalaikis meilės romanas, ar darbas CŽV, ar tikrosios savasties ir troškimų slėpimas nuo artimiausių žmonių, kas lemia, kad žmogus labiau linkęs gyventi melu?

Galbūt tai susiję su žvaigždėmis. Skaitykite toliau ir sužinokite, kurie Zodiako ženklai dažniausiai gyvena dvigubą gyvenimą - nuo šiek tiek klastingo iki visiško sukčiaus.

7 Mergelė

"Mergelės dėl didelio dėmesio detalėms lengvai gyvena du gyvenimus. Jų gebėjimas sisteminti informaciją, atkreipti dėmesį į mažas užuominas ir užuominas bei suskirstyti informaciją į atskiras dalis leidžia gyventi dviese", - sako Lauren DeGolia, "Fresh Starts Registry" astrologė.

Šie žemės ženklai širdyje yra intravertai, todėl daug laiko užsisklendę savyje. Ir nors jie gali būti neįtikėtinai paslaptingi, jie to nedarys norėdami pakenkti kam nors kitam. Jie yra griežti, nes jiems smagu daryti savo reikalus, būti nepriklausomiems ir nenorėti, kad kas nors kitas į tai įsitrauktų.

"Jei Mergelė gyventų slaptą gyvenimą, tai būtų ne iš pykčio ar piktos valios, o veikiau dėl to, kad gali", - priduria DeGolia. "Mergelės, valdomos Merkurijaus planetos, kuri valdo mąstyseną ir mąstymą, energija gali lengvai ir su malonumu įsijausti į naujo vaidmens ar personažo psichiką."

6 Vandenis

"Vandenis yra dar vienas iš tų ženklų, kurie gali būti slidi žuvis, kai reikia sakyti tiesą", - sako Stina Garbis, psychicstina.com astrologė.

Vandenio ženklai garsėja draugiškumu ir beprotišku kūrybingumu, o tai padeda dar labiau atsiskleisti jų paslaptingajai pusei.

Kai reikia gyventi slaptą gyvenimą, šis giliai protingas ženklas puikiai moka slėpti tiesą.

Tačiau, kaip ir pats herojus Klarkas Kentas, dar žinomas kaip Supermenas, Vandenis mieliau savo paslaptis panaudoja ne žalai, o gėriui.

"Jiems labai gerai sekasi slėpti dalykus nuo kitų ir nepasakoti tikrosios istorijos, - sako A. Garbis.

"Nepasakyčiau, kad Vandenis galėtų gyventi slaptą gyvenimą, kai vieną dieną gyvena kaip Klarkas Kentas, o kitomis dienomis - kaip įdomus superherojus."

5 Liūtas

Liūtai garsėja savo pasitikėjimu savimi ir pomėgiu būti dėmesio centre, tačiau tai nereiškia, kad jie neturi ko slėpti. Vis dėlto, turėdami didelę širdį, jie nepasinaudos šiomis dviem skirtingomis realybėmis, kad pakenktų kam nors, ką myli.

"Liūtai vadovauja savo širdimi, taip pat ir dramos kraštu, norėdami gyventi dviejose labai skirtingose realybėse, kad išpildytų tas savo dalis, kurių jiems tarsi trūksta (sąmoningai ar nesąmoningai)", - sako DeGolia.

Liūtai gali fantastiškai suvaidinti bet kokį jiems patinkantį personažą.

"Šie du personažai gali būti CŽV agentai, turintys tobulą namą priemiestyje, arba žmonės, gyvenantys internetinėje realybėje ar personažai, kurie neatitinka jų dabartinės realybės", - priduria DeGolia.

4 Dvyniai

"Žinomi kaip "dvynių" archetipas, Dvyniai gali valdyti dvilypumą daug geriau nei kiti ženklai, - sako Garbis.

"Įprasta, kad Dvyniai, priklausomai nuo aplinkos, turi dvi labai skirtingas asmenybės puses."

Tikriausiai daugelio nenustebins, kad Dvyniai yra šiame sąraše, nes, kaip žinia, jie yra dvilypiai, o laisvalaikiu gali būti pastebėti rezgantys intrigas ir rezgantys sąmokslus.

"Šie ženklai puikiai moka meluoti, slėpti tiesą ir yra nuostabūs dvilypio gyvenimo meistrai", - sako A. Garbis.

3 Skorpionas

Skorpionai garsėja paslaptingumu, todėl galite niekada nesužinoti, kas dar su jais vyksta.

"Skorpionai yra labai privatūs, ir jei tai reiškia, kad reikia naudoti slapyvardį, kad juos būtų sunku susekti, tebūnie", - sako Niujorke dirbanti astrologė ekspertė Konstancija Stellas.

"Jie taip pat yra strategiškai mąstantys, o tai jiems gali padėti planuoti savo slaptą gyvenimą."

Net artimiausi Skorpionų žmonės negalės stebėti jų buvimo vietos.

Jie dažnai naudoja slaptą slaptažodžių slėptuvę ir daugybę elektroninių laiškų, kad niekada neliktų nepastebėti.

2 Vėžys

Vėžiai yra neįprastai tylūs apie viską, todėl šis ženklas yra antroje vietoje.

"Vėžiai yra labai paslaptingi, nes vėžiai išlenda tik naktį, jie žino, kaip orientuotis ir manevruoti gyvenant gyvenimą, apie kurį niekas daug nežino", - sako Lisa Stardust, knygų autorė ir astrologė ekspertė.

Nenustebkite, jei jūsų gyvenime esantis Vėžys galiausiai jus šokiruos, kai sužinosite apie jo kaltą malonumą ar ką nors dar grėsmingesnio. Vėžiai yra išties sudėtingos būtybės, todėl nereikėtų manyti, kad jie gali būti klastingi ir gudrūs.

"Vėžiams gali būti sunku tiksliai žinoti, ką jie galvoja, - sako Garbis. "Jie gali labai gerai slėpti slaptą meilės gyvenimą, kai viename gyvenime yra rūpestinga mama, o kitame - poetiškas meilužis."

1 Ožiaragis

Pačioje sąrašo viršūnėje yra Ožiaragiai. Šis žemės ženklas garsėja kaip ramūs ir griežti, tačiau jie taip pat turi daug tamsesnę pusę, kai kalbama apie jų paslaptis, ir gali būti gana piktavaliai.

"Dėl didelio sėkmės siekio, derinamo su obsesine ir strategiškai autoritetinga prigimtimi, Ožiaragis lengvai gali būti slaptas žudikas", - sako ponia IGee, astrologijos influencerė ir dvasingumo ekspertė.

Ožiaragiai taip pat yra nuožmiai ištikimi, o tai paaiškina, kodėl "Ožiaragiai meistriškai moka slėpti savo tikruosius jausmus ir slapta žudytų vardan meilės, ištikimybės ir šeimos apsaugos", - sako ponia IGee.

Gera mintis neįsivelti į Ožiaragio blogą pusę - nesakykite, kad jūsų neįspėjome!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder