Liveta Kazlauskienė papasakojo, kaip nunešė pareiškimą skirtis: teisėjai mėtė jį iš kabineto į kabinetą kaip karštą bulvę

Šie metai pramogų pasaulyje gausūs jubiliejais. 40-metį trankiai atšventė Natalija Bunkė. Šiek tiek tyliau – Jonas Nainys ir Merūnas. O Mia ir Edgaras Lubys – netgi slaptai.

LNK nuotr.

Tuo metu solidų 70-metį neseniai paminėjęs Virgis Stakėnas sako esą laimingas.

„Buvo visokiausių nuklydimų, dėkoju dievuliui ir sau pačiam, kad laikausi savo nusibrėžto tikslo, kelrodės žvaigždės, tebegroju, tebekuriu, tebedarau. Niekada nelaukiu gimtadienio, paskutinįkart gerai pašvenčiau, kai 50-mt, paskui praėjo noras švęsti, tik susėsdavome su žmona pavėsinėje pasidžiaugti, kad tebesam.

Bet šiemet nepavyko išsisukti, iš JAV, Nebraskos, atskrido dukra Agnė, žentas Nikas, ir trys anūkai - Sofija, Čarlis ir Izabelė. Mes turėjom beprotiškai nuostabų laiką.“

Dainininkas dovanų gavo dvi skrybėles. „Viena skrybėlė atskrido iš Europos, tai žmonos dovana su puošmena, ne cilindras, o jo atmaina, kurią mėgsta roko muzikantai. O dukters dovanota skrybėlė atskrido iš Amerikos, su dėklu, ją žymi net aštuoni X, o tai reiškia aukštą kokybę.

Brangi dovana, gavau tai, ko norėjau. Turėjo būti staigmena, bet reikėjo suderinti išgaubimą, brylių ilgį, Agnė ją surado garsioj firmoj „Stetson“, ji tokia didelė, kad jai reikia pirkti atskirą bilietą arba vežtis ant galvos“, – pasakojo V. Stakėnas.  

LNK nuotr.

Dainininkė Mia savo keturiasdešimtmečio nešventė. „Esu prietaringa, 40 metų negalima švęsti, reikia pasiruošti liūdnai ateičiai, kai nebesinorės švęsti. Gimtadienio rytą prie lovos manęs laukė budėtojas su daug rožių. Gavau auksinių papuošalų, Deividas vargo, kol gavo tuos papuošalus.

Gimtadienis buvo ramus, galėjau apmąstyti ateinančius metus, ką noriu nuveikti ir kokius tikslus išsikelti. Mano santykiai yra tokie, kokių noriu. Nejaučiu įtampos, nejaučiu streso, anksčiau galvodavau, kad ateis diena, kai skirstysimės, o dabar vidinio jausmo, kad kažkas negerai, nėra“, – sakė Mia.

„40 metų dar esu praktiškai yra vaikas, nieko ypatingo. Tik jau praėjus tai datai, supratau, kad man 40.Tą dieną turėjau koncertą, o tai atlikėjui – pats geriausias būdas atšvęsti gimtadienį su žiūrovais ir publika“, – apie nuaidėjusį keturiasdešimtmetį atviravo Edgaras Lubys.

Jubiliejus šiemet laukia ir Ingridos Kazlauskaitės. „Dukra turi daug svajonių ir nesibaigiančių norų, kai jau sukonkretins, bus reikalų tėveliams išpildyti“, – laidoje kalbėjo Liveta Kazlauskienė.

Liveta ir Petras Kazlauskai yra koncertavę ne viename jubiliejuje ir teikia paslaugą sveikinti jubiliatus asmeniškai pagal užsakymą namuose. Jiedu laidoje pasakojo apie kasdienę savo santykių romantiką. „Nusinešu sūpuokles, pasistatau po obelimi ir laukiu Petro pasimatyme. Sakau, prašom atvykti su šampano taure“, – šypsojosi Liveta.

Pasak dainininkės, judviejų su Petru gyvenime  visko yra nutikę: „Nešiau pareiškimą skyryboms. Sakiau, Petrai, eik į vienuolyną“.

„Aš jau pradėjau maldas mokytis. Tada paklausiau, ar galėsiu vakarais ateit pas tave“, – šypsosis „skyrybas“ prisiminė Petras.

„Sakau, aišku, kad įsileisiu. Tada sako, gal tada nesiskirkim? Bet, sakau, jau interviu žurnalistams davėm, reikia skirtis, ką žmonės pasakys, kad tokie esam nerimti.

Paskui paskambino draugė iš teismo, sako, niekas teisme jūsų pareiškimo nenori imti, teisėjai mėtė jį iš kabineto į kabinetą kaip karštą bulvę. Kam kils ranka šitą porą išskirti?

Tada sakau, ai, atiduok ta pareiškimą, mes jau susitaikėm“, – juokdamasi pasakos Liveta Kazlauskienė.

LNK nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder