Mantas Katleris – apie linksmą nuotykį su Justinu Jankevičiumi prieš 12 metų: „Nežinau, kaip likai gyvas“

Nuo rugsėjo 9-osios šeštadieniais į TV3 ekranus grįžtantis žaidimas „galvOK“ ir vėl pasiruošęs džiuginti žiūrovus. O pirmojoje šio sezono laidoje linksmai pasukti galvas kvies ne tik puikiai pažįstamas vedėjas ir du kapitonai, bet ir kiti du ne ką mažiau žinomi televizijos veidai – Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius.

„Turiu prisipažinti – mes su Justinu atėjome čia dėl dviejų dalykų. Pirmasis – pinigai, o antrasis – įdomu, ar žiūrėsite „Gero vakaro šou“? – klaus pastarosios laidos vedėjas M. Stasiulis, o jo komandos kapitonas Marijonas Mikutavičius netrukus patvirtins, kad tol, kol jiedu su Justinu bus matomi šioje laidoje, jis bus ištikimiausias žiūrovas.

Šeštadienio žaidimas prasidės linksma gaida – dalyviai prabils apie savo vasarą. Kitaip nei likusieji, M. Mikutavičius prisipažins besidžiaugiantis, kad vasara jau baigėsi, mat per ją buvo pasiilgęs savo rutinos.

Tuo tarpu vedėjui Andriui Žiurauskui ši vasara atnešė ir itin netikėtų atradimų. Vienas iš jų – tai, kad juos su J. Jankevičiumi, pasirodo, būtų galima vadinti... klasiokais!

„Dalį vasaros mudu filmavomės juostoje „Draugų lažybos“, kurioje su Justinu tapome klasiokais. Nė nežinau – ar aš taip gerai atrodau, ar jis taip blogai“, – šmaikštaus A. Žiurauskas, o Justinas nepraleis progos pajuokauti, kad toks režisieriaus sprendimas jį nustebino ne ką mažiau.

Netrukus po to dalyviai ims šnekėti ir apie laukiančią kovą bei pergalę – kuriam „Gero vakaro šou“ vedėjui pavyks šiandien nugalėti?

M. Stasiulis suskaičiuos, kad žaidime yra dalyvavęs jau 4 kartus, ir net 3 iš jų išplėšė pergalę! Tuo tarpu J. Jankevičius savo laimę „galvOK“ išbandė 3 sykius. Vis dėlto paklaustas, kiek kartų šį žaidimą paliko kaip nugalėtojas, jis netrukus juokais temą nukreips – žiūrovams beliks tik spėlioti!

Taip pat šmaikščiai Justinas įvertins ir šio šeštadienio žaidimo klausimų temas. „Nors man visos čia esančios temos yra nuoširdžiai aktualios, pas jus kažkas susidubliavo. Nes „Vasara Palangoje“ ir „Žalingi įpročiai“ yra tas pats“, – juoksis jis.

Linksmos istorijos nesibaigs ir prasidėjus žaidimui, o vienas klausimas M. Stasiuliui primins itin įsimintiną kelionę. Žinomas vyras nusikels į netolimą praeitį, kai Buenos Airėse vedė unikalų ir didžiulės sėkmės sulaukusį šokių projektą „Tangomanai“.

„Buenos Airių sankryžose buvo labai daug cirko artistų – ir viskas dėl to, kad stovėti kamštyje būtų smagiau!

Tuo metu į gatvę išlėkdavo koks cirko artistas, kažką padarydavo, susirinkdavo truputį pinigų, o iškart po to ir vėl vykdavo eismas“, – pasakos jis, tačiau ar šios Mindaugo žinios padės į klausimą apie svečios šalies eismo ypatumus atsakyti teisingai?

Tiesa, jis nebus vienintelis, kuriam pravers patirtis iš kelionių. Štai gavęs klausimą apie Japoniją, Mantas Katleris nesunkiai prisimins taisyklę apie šios šalies etiketą – ar žinojote, kad po vakarienės Japonijos restoranuose nederėtų palikti arbatpinigių, nes tai būtų palaikyta įžeidimu?

Vėliau ši komanda sulauks ir dar vieno sunkaus klausimo, susieto su virtuvės reikalais. Ir nors abu neslėps, kad kulinarijos paslaptys tikrai nėra stiprioji jų pusė, tai Mantui primins linksmą nutikimą iš praeities.

„Gal prieš 12 metų vienoje kulinarinėje laidoje, kurią vedė Vytautas Rumšas jaunesnysis, esame dalyvavę kartu su Justinu. Kai atsimenu, kaip pjaustei žuvį, nežinau, kaip likai gyvas“, – juoksis apie tai komandos draugui primindamas M. Katleris.

Kodėl laidoje bus netikėtai prisimintos legendinės grupės „Raketos“ dainos ir kuri komanda jas uždainuos? Kodėl M. Mikutavičius bus įsitikinęs, kad vienišų vyrų dabar tiesiog nebėra? Galiausiai, kuri komanda pirmojoje laidoje išplėš pergalę?

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder