Mantas Katleris įsikūnijo į 27 metų moterį: didžiausia svajonė – sėkminga karjera, tačiau ką dėl to teks padaryti?

Žurnalisto Edmundo Jakilaičio iššūkį TV3 laidoje „Įsikūnijimas“ priėmė jau ne vienas žinomas žmogus. Čia save išbandė ir humoristas bei žaidimo „galvOK“ kapitonas Mantas Katleris.

Tik, kaip įprasta šioje laidoje, jam teko būti ne savimi, o išgalvotu, tačiau neretai kasdieniame gyvenime atpažįstamu žmogumi, kurio laukia ne vienas rimtas sprendimas.

Kaip M. Katleris susidorojo su užduotimi?

Kaip įprasta laidoje, į kitus asmenis bent trumpam įsikūniję žinomi žmonės patenka į ne itin malonias ir ne visuomet lengvai išsprendžiamas, tačiau dažnai realybėje pasitaikančias situacijas.

Tokią situaciją šįkart sprendė ir M. Katleris.

Žinomam TV veidui buvo lemta įsikūnyti į 27 metų klaipėdietę Rasą, kurios portretą trumpai nupasakojo laidos vedėjas E. Jakilaitis. 

Pasak jo, Rasa savo gyvenime stengiasi balansuoti tarp trijų polių.

Pirmasis – šaunus vaikinas, su kuriuo susipažino visai neseniai, tačiau santykiai dar nepasiekė kalbų apie santuoką.

Taip pat didelį dėmesį ji skiria per paskutinius mokyklos metus ir studijų laikus susiformavusiam geriausių draugių būriui.

Ne ką mažiau svarbus ir trečiasis polis – profesinė karjera. 

M. Katlerio įkūnijama Rasa buvo baigusi ekonomiką, tačiau jos darbas pastaraisiais metais labiau susijęs su rinkodara.

Tiesa, nors mokslus baigė Vilniuje, Rasa vėliau grįžo atgal į gimtąją Klaipėdą. 

O kaip, anot M. Katlerio, turėtų atrodyti ši jo įkūnijama moteris? „Rusvais plaukais, juodomis akimis, 172 cm ūgio, smulkaus veido, mažos nosies.

Žmonės sako, kad simpatiška. Kas kartą, kai praeinu, galvos neatsuka, bet, jei išsišnekame, pagiria“, – tikino M. Katleris.

Netrukus po to, kai buvo aptarta Rasos išvaizda, E. Jakilaitis ir M. Katleris sugrįžo prie svarbiausio klausimo – jaunos moters tikslų.

Jai ypatingai svarbi jos karjera, todėl neretai Rasa dirba net ir po darbo valandų.

Tačiau ką ji daro, kai nespėja visų savo užduočių pabaigti per 8 valandas?

Anot M. Katlerio, tikėtina, jog ši moteris, grįžusi iš darbo, sėdasi prie kompiuterio ir namuose. „Leidžiu laiką prie kompiuterio bandydama save įtikinti, kad tai yra mano hobis.

Aš to norėjau visą gyvenimą, todėl tai kaip ir nėra darbas“, – sakė jis.

Ir vis dėlto Rasą jos darbe tenkina ne viskas.

Kaip pasakojo E. Jakilaitis, M. Katlerio įkūnijamos Rasos vadovė mėgsta jai skambinti po darbo valandų, duoti papildomų užduočių, neretai pagaili pagyrų.

Tiesa, yra ir geroji pusė. Jos vadovė nuo Rasos neslepia verslo subtilybių, negaili pamokymų, per susitikimus pristato ją kaip lygiavertę partnerę.

Tačiau šiuo metu didžiausias Rasos tikslas yra ne tik platesnės karjeros galimybės, bet ir didesnė alga. Atsakydamas į E. Jakilaičio klausimą, kam Rasa leistų papildomus pinigus, M. Katleris tikino, jog, matyt, tiek mokykloje, tiek universitete daug besimokiusi Rasa nuspręstų pakeliauti, pamatyti pasaulį.

Tačiau tam, kad svajonės taptų realybe, Rasai nelieka nieko kito, kaip tik pradėti ieškoti kito darbo… Naršydama darbo skelbimų svetaines, ji pamatė, kad pasirodė trys nauji jos turimą darbo kvalifikaciją atitinkantys darbo skelbimai. Kiekviena iš pozicijų žada ir didesnes pajamas. 

Žinoma, kiekvienas darbas turi ir trūkumų...

Patraukliausias darbas M. Katlerio įkūnijamai Rasai atrodo tas, kuriame jai tektų dirbti keistesnėmis darbo valandomis – vėlai vakare ir savaitgaliais. 

„Kol amžius leidžia, ne problema būtų užmigti ir 6 ryto. Miesto keisti tikrai negalėčiau, nes kodėl tuomet išvis grįžau į Klaipėdą?

Su vaikinu – atskira tema. Mes keturis metus buvome atskirai – pralaukėme tiek laiko ir aš vėl išvažiuosiu?

Tai atkrenta“, – tikino M. Katleris.

E. Jakilaitis kūrė situaciją ir toliau – anot jo, Rasa neabejojo savo sprendimu ir nusprendė nueiti į šio, naujo darbo pokalbį.

O čia ji netikėtai sužino, kad teks dirbti vyrų kompanijoje… 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder