Mantas Katleris prisipažino įsivėlęs konfliktą: teko „googlinti“, kiek šie padarai laiko pagiežą

Jau šį sekmadienį žiūrovai savo ekranuose išvys populiarumo rekordus mušantį TV3 projektą „X faktorius“. O kadangi jis – jubiliejinis, jį būtina atšvęsti!

Būtent taip šventiškai nusiteikę šio vakaro žaidime „galvOK“ pasirodys ir jubiliejinio muzikinio projekto vedėjai, du Mindaugai – Stasiulis ir Rainys. Kuriam iš jų šis vakaras išties taps pergalės pažymėta švente?

Mindaugas Stasiulis nugalėti bandys su komandos kapitonu Marijonu Mikutavičiumi, o Mantas Katleris į priekį ves savo ir Mindaugo Rainio komandą.

Laida prasidės nuo linksmos gaidos – žaidimo tema apie varnas M. Katleriui pasirodys ypač artima. Kaip paaiškės po to, kapitonas jau kurį laiką su šiais paukščiais yra įsivėlęs į rimtus nesutarimus…

„Apie varnas žinau daug, nes su jomis turėjau konfliktą. Kadangi mano šuo pabandė vienai iš jų perkąsti gerklę, net pusę mėnesio, kai jį vedžiodavau, jos mus vis atakuodavo. Mano šuniui užpuolus jų draugę – kitą varną – likusios keturios mus nusekė iki namų.

Ir kas kartą, kai aš po to tiesiog eidavau pro šalį, jos visuomet mane sekdavo ir žiūrėdavo į mane šonu. Tada pradėjau googlinti, kiek laiko jos jaučia pagiežą…“ – juoksis istoriją bepasakodamas M. Katleris, o kaip  kiti laidos dalyviai jam pasiūlys kovoti su paukščiais, pamatysite jau šio šeštadienio laidoje.

Puikiai nusiteikusi bus ir priešininkų komanda – M. Stasiulis savo komandos kapitoną primygtinai įtikinės pasirinkti temą apie geležinkelį, mat pripažins nemažai apie tai išmatantis.

Pasirodo, kad šių žinių Mindaugas įgijo dar tada, kai buvo studentas ir nuolatos traukiniu važinėdavo iš Vilniaus į Telšius, gimtuosius savo namus.

Tačiau viskas pasisuks netikėta linkme, kai būtent šio klausimo metu komandos nemalonę užsitrauks žaidimo vedėjas, Andrius Žiurauskas.

Kaip jau tapo įprasta, kiekvienoje laidoje vedėjas komandoms bando arba padėti, arba priešingai, jas suklaidinti. Visgi šįkart, giliu M. Mikutavičiaus įsitikinimu, bus nueita per toli.

„Ar aš tau skolingas pinigų?! Kodėl tu manęs taip nemėgsti?“ – po A. Žiurausko bandymo suklaidinti klaus jis, o žiūrovai pamatys, ar vedėjo pastangos pasiteisino.

Tačiau šį šeštadienio vakarą daug dėmesio sulauks ne tik pagrindiniai žaidimo dalyviai, bet ir jų palaikymo komanda. Praėjusiais sezonais ištikimiausias M. Mikutavičiaus komandos gelbėtojas buvo vienas didžiausių „galvOK“ fanų, gudrusis Andrejus.

Per tiek žaidimo metų palaikyti komandų jis ne kartą buvo pakvietęs ir savo šeimos narius. Tačiau šįkart vedėją nustebins tai, kad Andrejus ir jo žmona pirmąkart žais vienoje komandoje! „Viskas tik dėl to, kad du mano sūnūs dabar yra kitoje“, – juoksis didžiausias žaidimo fanas.

Kodėl klausimas apie vyšnias patrauks M. Stasiulį? Kaip temas, M. Katlerio pageidavimu, bus priverstas rinktis jo komandos draugas M. Rainys? Galiausiai, kuris iš jubiliejinio „X faktoriaus“ vedėjų išplėš pergalę?

Intriguojantis žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 21.30 val. per TV3!

Raktažodžiai
Sidebar placeholder