Manto Katlerio sužadėtinė Aistė prabilo apie ją kamavusias odos problemas: bijojau išeiti iš namų (3)

Žymaus komiko Manto Katlerio sužadėtinė, teisininkė Aistė Kabašinskaitė, rodos, kad viešumoje visuomet yra geros nuotaikos ir daugelį sužavi savo žavesiu. Tačiau pati moteris pasakojo, jog buvo toks etapas, kuomet su baime išeidavo į lauką net išmesti šiukšles.

Naujienų portalui tv3.lt A. Kabašinskaitė atvirai papasakojo apie savo grožio ritualus bei prisiminė laikus, kuomet bijodavo rodytis viešumoje.

Pradėdama pokalbį apie grožį, Aistė tikino, jog dar niekada nebuvo nusivylusi grožio specialisčių atliekamu darbu: „Gali būti, kad kai kurios grožio specialistės tau netinka. Todėl reikia bandyti skirtingas ir surasti tai, kas tau labiausiai tinka. Man pačiai neteko nusivilti grožio specialistėmis, nes visada sulaukiu kokių nors rekomendacijų iš draugių.“

Anot jos, yra keli dalykai, kurie moteriai padeda išlaikyti grožį. „Galiu pasakyti paprastai, kad moteriai reikia tik gero miego, mažiau vakarėlių ir gerų bei kokybiškų priemonių odai ir plaukams. Anksčiau aš nekreipdavau tiek dėmesio į savo odą ir plaukus. Dabar norisi nebijoti išleisti ir šiek tiek daugiau pinigų, nes reikia geresnių priemonių. Dabar svarbu ne jų kiekis, o kokybė“, – pasakojo ji.

Pašnekovė įsitikinusi, jog naminės grožio kaukės negali būti tokios veiksmingos, kad padėtų išspręsti tam tikras odos problemas.

„Esu labai prieš namines priemones. Anksčiau turėjau aknę, kurią gydžiausi tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Tai yra toks kompleksinis gydymas, nes reikia kartu valyti ir vidų. Turėjau aknę, todėl labai domėjausi veido priežiūra. Žinau, kad naminės kaukės daugiau kenkia nei padeda. Geros ir kokybiškos priemonės tam ir skirtos, juk ne šiaip sau juos kūrė tos srities specialistai“, – kalbėjo garsi mergina.

Tęsdama pokalbį apie aknę, Aistė neslėpė, jog jai būdavo baisu išeiti į lauką net išmesti šiukšles.

„Mano aknė buvo šiek tiek kitokia. Ji atsirado ne paauglystėje, o tada, kai aš jau buvau suaugusi. Prasidėjo 19-os. Pasikeitė šalis, kurioje aš gyvenau ir prie to prisidėjo stresas bei gyvenimo būdas. Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, ką valgai. Kankinausi su ja ilgai. Džiaugiuosi, kad mano dabar odos būklė yra kur kas geresnė. Tačiau vis tiek stengiuosi labai ją prižiūrėti, nes turėjau tokią patirtį.

Buvo psichologiškai sunku. Bijojau net išeiti į parduotuvę ar išnešt šiukšles. Bijojau savo aknės ir nelygios odos. Nenorėjau, kad kiti žmonės matytų. Manau, kad reikia suprasti, kad tai yra laikina ir tai nesitęs visą gyvenimą. Tikrai buvo toks laikotarpis, jog galvojau, kad aknė bus visą gyvenimą ir neturėsiu gražios odos. Todėl linkiu visiems neprarasti vilties“, – prisiminimais dalijosi pašnekovė.

Baigdama pokalbį apie grožį bei aknę, ši atskleidė ir tai, kas svarbiausia jos grožio rutinoje: „Visada nusivalau makiažą ir ne su paprasta servetėle, o su prausikliu. Niekada neinu miegoti su makiažu.“

Raktažodžiai
Dar viena Vištyte išlindo straipsnis apie nieką.Oda,kūnas,užpakalis,Lia,Lia Geda.Niekam neįdomu.
Niekaip nesuprantu, 2021-12-06 16:01
Šitą šūdmalį vadinat žymiu komiku, jūs ką, juokaujate?
Kristina, 2021-12-06 14:36
Pas mane "šankeris"buvo ir nieko nesigėdinau išeiti.
Hansas, 2021-12-05 22:29
Sidebar placeholder