Mariah Carey sakė, kad pirmojoje santuokoje neturėjo jokios laisvės: "Tarsi būčiau kalinė"

Dainininkė ištekėjo už savo įrašų kompanijos vadovo būdama 23 metų.

Tuo pat metu, kai Mariah Carey muzikinė karjera įsibėgėjo, ji išgyveno vieną sunkiausių laikotarpių asmeniniame gyvenime. Šie du dalykai buvo glaudžiai susiję - Carey buvo ištekėjusi už Tommy Mottola, "Sony Music" vadovo, kuris pasirašė sutartį su įrašų kompanija "Columbia Records", kai jai buvo 18 metų.

Pora išsiskyrė po penkerių metų, o dainininkė vėliau išsireiškė, kad jautėsi kontroliuojama pirmojo vyro. Viename interviu ji netgi sakė, kad tuose santykiuose jautėsi kaip "kalinė".

Carey ir Mottola susižadėjo 1993 m., praėjus trejiems metams po jos debiutinio albumo "Mariah Carey" išleidimo.

Kylančiai žvaigždei buvo 23 metai, o įrašų vadybininkui, kuris prieš trejus metus buvo sudaręs 19 metų trukusią santuoką, - 45-eri.

Teigiama, kad jų prabangios vestuvės kainavo 500 000 JAV dolerių, kas šiandien sudarytų apie 1 mln. dolerių.

2019 m. interviu "Cosmopolitan" Carey apie savo santuoką su Mottola sakė:

"Galite įsivaizduoti vaiką nuotaką. Buvo sąmoningai stengiamasi, kad aš išlikčiau tokia amerikietiška, kad ir ką tai reikštų, mergaitė. Tai buvo labai kontroliuojama. Man, kaip žmogui, nebuvo jokios laisvės. Tai buvo beveik kaip būti kaline."

2020 m. išleistoje autobiografinėje knygoje "The Meaning of Mariah Carey", Carey teigė, kad Mottola priimdavo sprendimus dėl visko, ką ji darydavo.

"Jaučiausi taip, tarsi jis būtų nutraukęs mano kraujotaką, laikęs mane atokiau nuo draugų ir tos mažos "šeimos", kurią turėjau", - rašė Carey.

"Negalėjau bendrauti su niekuo, kas nebuvo kontroliuojamas Tommy. Negalėjau niekur išeiti ar su kuo nors bendrauti. Negalėjau laisvai judėti savo namuose".

Ji pridūrė: "Daugelis protingų žmonių klausė, kodėl ištekėjau už Tommy. Tačiau nė vienas iš jų neabejojo šiuo sprendimu labiau nei aš."

Carey taip pat mano, kad Mottola bandė sabotuoti jos 2001 m. filmo "Blizgučiai" išleidimą.

"Jis jokiu būdu nebūtų leidęs man sulaukti didžiulės sėkmės po to, kai palikau jį ir "Sony". Jis neketino leisti man ar "Glitter" sužibėti", - sakė ji knygoje.

Pasak "People", vėliau savo 2013 m. knygoje "Hitmaker" Mottola savo santykius su Carey pavadino "absoliučiai neteisingais ir netinkamais": Jis yra žmogus ir jo muzika.

Jis taip pat rašė: "Jei atrodė, kad kontroliuoju, leiskite man dar kartą atsiprašyti. Ar buvau apsėstas? Taip. Bet tai taip pat buvo viena iš jos sėkmės priežasčių... Problema buvo ta, kad tuo pat metu buvau "Sony" pirmininkas ir jos vyras".

Paklaustas apie buvusios žmonos memuarus, Mottola "Page Six" sakė:

"Esu labai patenkintas, kad suvaidinau tokį vaidmenį Mariah pelnytoje ir nepaprastoje sėkmėje, ir toliau linkiu jai ir jos šeimai tik paties geriausio."

Carey ir Mottola išsiskyrė 1997 m. Jos romanas su beisbolo žaidėju Dereku Jeteriu ir lėmė, kad dainininkė nutraukė nelaimingus santykius.

Carey savo knygoje rašė, kad įsimylėjimas sporto žvaigždės padėjo jai suprasti, kad "kitoje pragaro, kurioje buvo jos santuoka, gali būti kažkas gražaus".

Ji pridūrė, kad jis buvo "tas, kurio jai reikėjo, kad išsivaduotų iš slegiančios Tommy kontrolės".

2008 m. ji ištekėjo už aktoriaus Nicko Cannono; jie išsiskyrė 2016 m. O Mottola nuo 2000 m. yra vedęs trečiąją žmoną, dainininkę Taliją.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder