Meghan 40-ojo gimtadienio, kurį organizavo Oprah vakarėlių planuotojas, detalės

Princo Harry žmona, Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle, nori, kad Oprah Winfrey garsusis vakarėlių planuotojas Colinas Cowie surengtų didžiosios dienos iškilmes, tačiau jos nebus tokios efektingos, kaip jos garsusis kūdikio sutiktuvių vakarėlis 2019 m.

Meghan Markle savo 40-ojo gimtadienio vakarėliui šią savaitę pasitelkia Oprah Winfrey vakarėlių planuotoją.

Sasekso kunigaikštienė nori, kad Colinas Cowie surengtų iškilmes jos ir princo Harry 11 mln. svarų sterlingų vertės dvare Santa Barbaroje, Kalifornijoje.

Cowie yra planavęs vakarėlius tokioms žvaigždėms kaip Jennifer Aniston, Tomas Cruise'as, Jennifer Lopez ir Kim Kardashian.

36 metų Harry užsakė tortą iš vietinės kepyklos "Posies & Sugar", o tą dieną svečiai galės pasivaišinti vietiniais patiekalais ir vynu iš kaimyninių vynuogynų.

Tikimasi, kad ši šventė bus santūri, palyginti su 2019 m. vyksiančiu kūdikio sutiktuvių vakarėliu.

Vienas šaltinis sakė: "Šaltinis teigė, kad: "Megan nori nedidelio susibūrimo. Pakviesti apie 65 žmonės - jos artimiausi draugai ir šeima. Coliną jai rekomendavo Oprah, kuri visada rengia pasakiškus vakarėlius".

Cowie mantra: "Auksinio aptarnavimo standarto lygtis nėra 1+1=2. Tai 1+1=3. Ką galite padaryti, kad išliktumėte priekyje?"

2018 m. jis buvo išrinktas "Vogue" vestuvių planuotoju ir maitinimo paslaugų teikėju Nr. 1 Jungtinių Amerikos Valstijų šiaurės rytuose.

Trečiadienį Meghan sukanka 40 metų.

Prieš Archie gimimą 2019 m. gegužę ji išskrido į Niujorką švęsti su draugais prabangiame viešbutyje "The Mark" Manhatane, o tai, matyt, nepatiko karališkiesiems padėjėjams.

Šią savaitę vyksiantis pokylis nepažeis Covido taisyklių, Kalifornijoje bus atviras.

Nepaisant to, kad pora pasitraukė iš vyresniųjų karališkųjų pareigų, kad galėtų siekti "ramesnio gyvenimo" JAV, jiedu išliko vieši, įskaitant kovo mėnesį duotą sensacingą interviu Oprai.

Pasak karališkųjų komentatorių, sprogstamasis Meghan Markle interviu su Oprah Winfrey gali būti vienas iš tų, dėl kurių ji gyvens ir gailėsis.

Sasekso kunigaikštienė nesikuklino sėdėdama pokalbyje su Oprah, tačiau jos kaltinimai galėjo "sudeginti tiltus" tuo metu, kai galėjo būti geresnė išeitis.

Karališkosios šeimos autorius Tomas Kvinas (Tom Quinn), kalbėdamas "Channel 5" laidoje, sakė: "Karališkosios šeimos autorius: "Manau, Meghan problema buvo ta, kad ji buvo supykusi, nusiminusi. Manau, kad ji manė, jog atėjusi į karališkąją šeimą gali juos sukrėsti ir jiems tai patiks, ji viską darys taip, kaip Meghan nori."

Jis tęsė: "Kai tai neįvyko ir ji susidūrė su tuo, ką ji laikė reakcijos jėgomis, tai ją taip nuliūdino, kad, manau, šis interviu buvo vienintelis būdas jai atkeršyti ir pateikti bylą taip, kaip ji ją suprato. Bet manau, kad vėliau ji pagalvos, kad neturėjo taip sudeginti tiltų."

Raktažodžiai
Sidebar placeholder