Melania Trump pirmajame interviu po pasitraukimo iš Baltųjų rūmų pašiepia antrąją pirmosios ponios kadenciją

Pirmajame Melanios Trump interviu po pasitraukimo iš Baltųjų rūmų buvusi pirmoji ponia užsiminė, kad yra tikimybė, jog ji vėl galėtų ten gyventi, nes buvęs prezidentas Donaldas Trumpas šmaikštauja apie 2024 m. perrinkimo galimybę, - skelbia CNN.

Archyvų nuotr.

"Manau, kad per ketverius D. Trumpo valdymo metus pasiekėme labai daug", - sakė Melania Trump interviu televizijai "Fox", kuris buvo parodytas sekmadienio rytą, ir pridūrė: "Niekada nesakyk niekada", kai buvo paklausta, ar ji vėl galėtų gyventi Baltuosiuose rūmuose, jei jos vyras dalyvautų rinkimuose.

Interviu metu M. Trump aptarė tai, ką ji pavadino savo "projektais".

Buvusi pirmoji ponia yra sukūrusi ir savo asmeninėje interneto svetainėje pateikusi parduoti kelis žetonus, kurie yra skaitmeniniai kolekciniai daiktai, kurie dažnai yra skaitmeninio meno kūriniai.

Visus Trump parduodamus daiktus galima įsigyti tik kriptovaliuta, o pirmoji šių metų pradžioje pardavimui pateikta daiktų partija nepasiekė pageidaujamos piniginės ribos - 250 000 JAV dolerių už pradinį pasiūlymą.

Paprastai dauguma šiuolaikinių pirmųjų damų steigia fondus arba organizacijas - paprastai ne pelno siekiančias - kurios tęsia iniciatyvas, pradėtas joms būnant Baltuosiuose rūmuose.

Per interviu ji dar kartą pasakė, kad "dalis pajamų" bus skirta globojamiems vaikams remti.

Melanijos Trump skrybėlių aukcionas privertė net tuos, kurie ją pažįsta, kraipyti galvas

CNN ne kartą siekė išsiaiškinti, kokio dydžio pardavimo dalis bus ar buvo skirta labdarai ir kokioms labdaros organizacijoms, tačiau atsakymo negavo.

M. Trump niekada viešai nenurodė, kiek pinigų ji susižėrė pardavusi šiuos skaitmeninius daiktus, kuriuos pardavinėja nuo praėjusių metų pabaigos.

Melanija aptarė faktą, kad jai būnant Baltuosiuose rūmuose jos nebuvo ant žurnalo "Vogue" viršelio, o ši dešimtmečių senumo tradicija buvo atnaujinta pernai, kai žurnalas ant viršelio patalpino pirmąją ponią Džil Biden.

"Jie yra šališki, turi simpatijų ir antipatijų, ir tai taip akivaizdu", - sakė ji apie tai, kodėl mados žurnalas niekada neskyrė jai dėmesio, kaip tai darė kitoms pirmosiom ponioms.

Trump taip pat pasisakė apie JAV būklę valdant prezidentui Joe Bidenui: "Manau, kad liūdna matyti, kas vyksta, jei tikrai giliai į tai pažvelgsite."

"Manau, kad daugybė žmonių kovoja ir kenčia, taip pat tai, kas vyksta visame pasaulyje. Taigi labai liūdna tai matyti ir tikiuosi, kad tai greitai pasikeis", - sakė M. Trump.

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder