Modesta Vžesniauskaitė apie netikėtą nėštumą: „Neslėpsiu, išsigandau, nustebau...“

„Neslėpsiu, išsigandau, nustebau, nes visą gyvenimą, kai sportavau, daktarai man minėjo, kad negalėsiu turėti vaikų“, – LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ išskirtiniame interviu pasakojo olimpietė dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė.

Su 39-erių Modesta ir jos mylimuoju britų verslininku John Caudwell laidos kūrėjai susitiko jų namuose Londone. Pirmą kartą vieno brangiausių namų Londone ir už jo ribų durys lietuvių televizijai buvo atvertos dar prieš metus.

Tąsyk pora ne tik aprodė 300 milijonų eurų vertės namus, tačiau ir davė išskirtinį interviu apie tai, ką teko iškentėti dėl bendro sūnaus Viljamo Džono.

Šiandien Modesta vėl šypsosi ir neslepia esanti labai laiminga, nes pavasarį pasaulį išvys išsvajota dukrytė.

Tiesa, ji atvira, antro bendro vaikelio su Džonu ji neplanavo, todėl žinia apie nėštumą porai buvo labai netikėta.

Sporto fanatikė, visada norėjusi tapti pasaulio čempione, atstovauti Lietuvai olimpiadose ir pasaulio čempionatuose – tokia, pasak Modestos, ji buvo nuo vaikystės.

Žinoma dviratininkė Lietuvai atstovavo Pekino olimpinėse žaidynėse ir pelnė ne vieną prestižinį apdovanojimą dviračių sporte. Tam ji sako atiduodavusi save neskaičiuodama jėgų, o tai privedė prie pavojingos ligos – anoreksijos.

Ko sužinojusi, kad vėl laukiasi, išsigando Modesta ir kaip į žinią apie neplanuotą nėštumą reagavo jos mylimasis, britų verslininkas, milijardierius Johnas Caudwellas?

Kodėl visada apie didelę šeimą svajojusiai sportininkei gydytojai buvo pasakę, kad ji negalės turėti vaikų? Kaip pora vienas kitą patikrino santykių pradžioje?

Ir kokį patarimą neseniai knygą išleidęs Johnas duos kiekvienam trokštančiam praturtėti? Galite išgirsti šį pirmadienio vakarą vykusioje, gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, 20 val., tik per LNK.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder