Morgana Danielė

Morgana Danielė išmokys vyrus gimdyti (1)

„Seimūnė Morgana Danielė išvyko į Varšuvą su tikslu išaiškinti lenkams visą tiesą apie seksualines ir reprodukcines teises. Politikės nuomone, pagrindinė problema yra ta, kad moterys turi gimdyti, o vyrai - ne.

Jeigu Laisvės partija ilgiau pabus valdžioje, gimdyti turbūt teks ir vyrams." , - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Varšuvoje vyksta Europos Sąjungos valstybių parlamentų forumas seksualinių ir reprodukcinių teisių klausimais, kuriame seimūnė Danielė neabejotinai turi ką pasakyti.

Anot jos, gerai, kad forumas vyksta būtent Lenkijoje, nes kaimynai apie reprodukcines teises nieko nesupranta.

Jie esą pernelyg riboja moterų teisę į nėštumo nutraukimą. Reikalas, aišku, rimtas, tik štai Danielės postringavimai truputį juokingi.

„Kaip galime pastebėti, panašių teisės aktų, ribojančių vyrų teisę į jų pačių kūną, Lenkija neturi! Tai nėra atsitiktinumas, tai yra vienos lyties asmenų dominavimo politikoje rezultatas", - aiškina seimūnė.

Įdomiai čia gaunasi. Kažin, kaip būtų galima apriboti vyrų teisę į nėštumo nutraukimą, jeigu jie nebūna nėšti? Mokslas dar lyg ir neišrado būdų paversti vyrus gimdyviais.

Jie dar negimdo nei Lenkijoje, nei Lietuvoje.

Laisvės partija tai turbūt laiko didele neteisybe ir pasistengs tai „ištaisyti". Gal net įpareigos vyrus gimdyti atskiru įstatymu.

Archyvų nuotr.

humoras.net nuotr.

Raktažodžiai
NORIU ISEITI I DEKRETINES ATOSTOGAS :) :) :)
galimybiu lygintojas, 2021-10-22 10:25
Sidebar placeholder