Nesilaiko garbanos? Štai ką daryti, jog džiaugtumėtės šukuosena visą dieną

Kodėl mano plaukai neišlaiko garbanų?

Visi yra matę ,,Instagram” ir ,,Pinterest" nuotraukų, kuriose užfiksuotos moterys su nuostabiais ilgais garbanotais plaukais.

Valandą (ar daugiau) praleidžiate prie veidrodžio, sukiodami aplink galvą karštas plaukų žnyples ir kurdami tobulas garbanas, kurios, tikėkimės, taps puošniomis jūsų svajonių bangomis.

Tada, po viso to laiko, plaukai susivelia dar prieš įeinant į restoraną, o jūs liekate nustebusi - kodėl mano plaukai neišlaiko garbanų?

Nesilaiko garbanos? Štai ką daryti, jog džiaugtumėtės šukuosena visą dieną

Visi yra matę ,,Instagram” ir ,,Pinterest" nuotraukų, kuriose užfiksuotos moterys su nuostabiais ilgais garbanotais plaukais.

Valandą (ar daugiau) praleidžiate prie veidrodžio, sukiodami aplink galvą karštas plaukų žnyples ir kurdami tobulas garbanas, kurios, tikėkimės, taps puošniomis jūsų svajonių bangomis.

Tada, po viso to laiko, plaukai susivelia dar prieš įeinant į restoraną, o jūs liekate nustebusi - kodėl mano plaukai neišlaiko garbanų?

Nenaudojate tinkamų priemonių

Plaukus garbanoti galima ne tik senu plaukų garbanotuvu, kurį mama padovanojo jums pirmame kurse vidurinėje mokykloje, kai šokote per išleistuves.

Pakeiskite žnyples į kokybiškesnes su keraminėmis plokštelėmis, kurios vienodai įkaista per visą ilgį - taip jūsų garbanos visą laiką bus vienodo dydžio.

Daugelis žmonių mano, kad jų žnyplės turi būti labai karštos, kad garbanos būtų geriausios.

Jei turite labai storus plaukus, jums reikės didesnio karščio nei tiems, kurių plaukai plonesni ar retesni, tačiau jums neturėtų reikėti tiesintuvo/žnyplių, kurių temperatūra viršija 150 laipsnių, ir įsitikinkite, kad jūsų lygintuvas niekada nėra nustatytas aukštesne nei 200 laipsnių temperatūra.

Atkreipkite dėmesį į cilindro dydį. Trumpiems plaukams būtų naudingas plonesnis cilindras, nes plaukus galėsite daugiau kartų apvynioti aplink cilindrą, o tai privers jus naudoti mažesnes sruogas.

Žmonės dažnai galvoja, kad norint padaryti iššukuotas bangas, reikia storų žnyplių. Naudojant mažesnį cilindrą garbanos nuo pat pradžių bus tvirtesnės, todėl visą dieną laikysis tvirtai.

Be to, nediskriminuokite garbanojimo žnyplių! Galite naudoti tiesintuvą, žnyples su spaustuku, kad sukurtumėte bangas.

Tinkamai neparuošėte plaukų

Pasiruošimas yra beveik toks pat svarbus kaip ir pats plaukų garbanojimo darbas! Viena iš gudrybių, kaip pasiekti, kad garbanos išliktų ilgai, - prieš naudojant garbanojimą ant plaukų naudoti fiksuojamąją priemonę.

Nesvarbu, ar tai būtų losjonas, šilumą apsauganti priemonė, plaukų lakas, ar sausos tekstūros purškiklis, jūsų plaukai jau bus paruošti išlaikyti garbanas.

Rekomenduojame išbandyti sausos tekstūros purškalą vietoj plaukų lako, nes jis suteikia plaukams šiek tiek grūdėtumo, todėl plaukai geriau prilimpa prie tiesintuvo, nenuslysta, ir suteikia gražią netvarkingą tekstūrą.

Jei galite paskirti daugiau pinigų ir stengiatės išgauti garbanas dideliam renginiui, apsvarstykite galimybę jas priauginti!

Tai ne tik suteiks ilgio ir apimties, bet ir pridės kitokios plaukų tekstūros. Tai suteikia garbanoms daugiau žvilgesio.

Jūs neskirstote plaukų dalimis

Jei turite daug plaukų, turite juos suskirstyti. Neskirstydami plaukus į dalis, lengvai praleidžiate sruogas, todėl jūsų plaukai atrodo lygūs, net jei tokie nėra. Nebijokite nukirpti plaukus dalimis.

Plaukus garbanojate nuo apačios iki viršaus

Kai garbanojate iš apačios į viršų, daugiausia šilumos gauna apatinė plaukų dalis.

Tai reiškia, kad jūsų garbanos yra tvirčiausios apačioje, o tai apsunkina plaukus, esančius arčiausiai galvos odos, todėl garbanos greičiau krenta.

Ši gudrybė ypač svarbi, jei naudojate garbanojimo žnyples su spaustuku.

Šis metodas taip pat praverčia, jei naudojate plaukų garbanojimo prietaisą, kuris apačioje susiaurėja.

Jei cilindro apačia plonesnė nei viršus, jūsų plaukų galai susisuka tvirčiau nei plaukai prie šaknų.

Taip sukuriama graži banga, tačiau ji taip pat linkusi greičiau kristi nei naudojant vienodo dydžio garbanojimo žnyples.

Galite įsigyti kitą plaukų garbanojimo žnyples arba pasitenkinti tuo, ką turite, ir visą plaukų dalį uždėti ant apatinės cilindro dalies.

Neišlaikote garbanų vietoje

Garbanos nesustingsta, kol neatvėsta, todėl, kol jos dar karštos, prisekite jas prie galvos.

Galite naudoti segtukus arba spaustukus. Jei tikrai reikia, kad jos laikytųsi, purkškite plaukus laku, kol garbanos tvirtėja!

Jūsų plaukai per daug švarūs

Švarūs plaukai nėra tokie tvirti ir nelaiko garbanų taip gerai, kaip plaukai su trupučiu riebalų.

Geriausiai garbanos atrodo antros ar net trečios dienos plaukams. Jei reikia, kad plaukai būtų švarūs, prieš garbanojant plaukus galite į juos įlašinti sauso šampūno, kuris suteiks tekstūros ir apimties.

Iššukuojate garbanas

Žinoma, niekas neišeina iš namų su konkursinėmis garbanomis, tačiau norint iš garbanų išgauti žvilgesį, nebūtina naudoti šepečio!

Šepetys per daug sutraukia garbanas, todėl naudokite šukas plačiais dantukais arba tiesiog pirštai jas išskleiskite.

Taip pat rekomenduojame vos baigus garbanoti galvą apversti ir sušukuoti garbanas ties plaukų šaknimis.

Tai ne tik suteiks garbanoms daugiau apimties, bet ir suteiks joms vientisumo. Mūsų mėgstamiausias triukas netvarkingoms, nesušukuotoms garbanoms! 

Šalttinis: https://theeverygirl.com

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder