Niekada nesusimąstėte: ką reiškia, jei sapnuojate kapines ar laidotuves

Mes jums pasakysime, ką galima svajoti apie kapines ir kokie prietarai yra ne daugiau nei "močiutės pasakos".

Bet kuriam mūsų gyvenimo objektui ir reiškiniui galima sukurti svajonių knygą - ne išimtis ir kapinės.

Labai dažnai žmonės sapnuoja ne pačius maloniausius sapnus, įskaitant kapines, kapus ir laidotuves.

Sužinokite, kodėl sapnavote kapines ar laidotuves ir ką toks sapnas gali reikšti.

Ką reiškia sapnas - kapinės ir jų laidotuvės Vangos sapnų knygoje

Bulgarų aiškiaregė tiksliai pasakė, ką sapnuoti apie savo laidotuves gyvam esant. Kad ir kaip šiurpiai tai atrodytų, bet iš tikrųjų toks sapnas yra aukštesniųjų jėgų ženklas, kad reikia keisti savo gyvenimą.

Laikas pasikeitė, aplinkybės - taip pat, todėl ir jūs privalote ką nors pakoreguoti. Jei to nepadarysite, įprastas gyvenimo būdas tiesiog palaidos jus gyvą.

Jei sapnuojate, kad karstas nukrito arba jį nešėte per laidotuvių procesiją, reiškia, kad turėtumėte susimąstyti apie savo elgesį - jis neša žalą kitiems.

Jei tiesiog sapnuojate kapines - Vangos sapnų knyga šiuo atveju sako, kad jums patikėta kokia nors svarbi misija. Turite ją surasti, suprasti ir įvykdyti.

Pasivaikščiojimas po kapines gali įspėti apie kokį nors įvykį, tačiau jei matėte, kaip kasamas kapas - laukite nelaimingo atsitikimo.

Ką reiškia sapnas apie kieno nors kito laidotuves Nostradamo svajonių knygoje

Didysis pranašautojas ir astrologas sakė, kam sapnuoti kapines ir artimųjų kapus - jis buvo įsitikinęs, kad galėsite išspręsti kokią nors šeimos paslaptį, kuri buvo nuo visų slepiama.

Tačiau taip yra tik tuo atveju, kai ant kapų yra daug vandens. Ugnis kapinėse rodo magišką įtaką arba pavydą. Taip pat svarbu žinoti, ką reiškia, jei sapnuojate, kad laidojate draugą, ypač kai kapas šviežias - artėja rimti pokyčiai.

Daugybė šviežių kapų taip pat įspėja apie pasaulinę katastrofą ar epidemiją. Paprastas pasivaikščiojimas po kapines žada gyvenimo pokyčius, o ženklų ant antkapių skaitymas - naujų pažinčių atsiradimą.

Ką reiškia sapnas moters, sapnuojančios kapines ir kapus pagal Froido sapnų knygą?

Psichoanalitikas kapines siejo su moteriškumu, todėl galėjo numanyti, ką reiškia sapne matyti kieno nors laidotuves. Jei moteris tokia forma sapnuoja kapines, reiškia, kad jai trūksta meilės ir dėmesio.

Froidas taip pat teigė, kad pogosti gali atspindėti seksualines problemas ir polinkius, kuriuos žmogus bijo sau pripažinti.

Laidotuves sapnuoja merginos, kurios nepatenkintos savo išvaizda ar asmeniniu gyvenimu - joms atrodo, kad jos nepakankamai geros vyrams. Pasąmonėje moteris stengiasi palaidoti savo kompleksus.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder