Ozzy Osbourne'as atšaukė visus pasirodymu

Ozzy Osbourne'as atšaukė visus pasirodymus, sako, kad jo koncertinė karjera baigta (2)

Ozzy Osbourne'as paskelbė atšaukiantis visus artimiausius savo pasirodymus ir sakė, kad jo koncertinė karjera baigta, nes jis "fiziškai nebegali (to daryti)".

Trečiadienį išplatintame pareiškime 74 metų atlikėjas teigė, kad prieš ketverius metus patyrė didelę avariją, per kurią susižalojo stuburą, ir kad nebegali susidoroti su kelionėms reikalingomis kelionėmis.

"Per šį laiką mano vienintelis tikslas buvo grįžti į sceną, - sakė jis.

"Mano dainavimo balsas sveikas.

Tačiau po trijų operacijų, kamieninių ląstelių gydymo, nesibaigiančios fizinės terapijos ir neseniai atlikto novatoriško kibernetinio (HAL) gydymo mano kūnas vis dar yra fiziškai silpnas."

10 esminių Ozzy Osbourne'o dainų

Per savo karjerą, prasidėjusią kaip novatoriškos sunkiojo metalo grupės "Black Sabbath" nario, Ozi Osbourne'as pelnė "Grammy" apdovanojimus ir už solinę kūrybą, ir kaip grupės, kurią paliko 1978 m., narys.

Osbourne'as atidėjo 2019 m. gastroles, kad atsigautų po pirminės stuburo traumos, o trečiadienį, atšaukdamas turą, sakė, kad yra "nuoširdžiai nuolankus dėl to, kaip jūs visi kantriai visą šį laiką laikėte savo bilietus".

Jo atsisveikinimo turas po Europą ir Jungtinę Karalystę turėjo prasidėti gegužės mėnesį Helsinkyje (Suomija).

Sunkiojo metalo legenda pastaraisiais metais patyrė nemažai sveikatos sutrikimų.

2020 m. sausį jis atskleidė Parkinsono ligos diagnozę, 2022 m. balandį užsikrėtė Covid-19 ir po dviejų mėnesių jam buvo atlikta operacija.

Osbourne'o komanda, pridūrė jis pareiškime, "šiuo metu kuria idėjas, kur aš galėsiu koncertuoti nekeliaudamas iš miesto į miestą ir iš šalies į šalį".

Pareiškimo pabaigoje jis padėkojo savo šeimai, grupei, komandai, ilgamečiams draugams, grupei "Judas Priest" ir gerbėjams "už begalinį atsidavimą, ištikimybę ir palaikymą bei už tai, kad suteikė man gyvenimą, apie kurį niekada nesvajojau".

Šaltinis: edition.cnn.com

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder