Pasaulyje pripažinta lietuvių plaukų stilistė Inga Bagdonaitė atskleidė pavasario–vasaros tendencijas

Sutinka pagal išvaizdą, sako lietuvių liaudies išmintis. Ir šiuose žodžiuose yra nemažai tiesos. Pagal išvaizdą sutiks ir potencialus darbdavys, ir pretendentas į jūsų širdį. Tad kaip pasirūpinti savo išvaizda teisingai, kad ji paliktų nepamirštamą įspūdį? Tai atskleidžia viena garsiausių lietuvių plaukų stilisčių, nuolatinė tarptautinių konkursų laureatė Inga Bagdonaitė: „Pasinaudokite patarimais – rezultatai nustebins!“

Kirpimai ir formavimas. Artėjančiame pavasario–vasaros sezone populiariausi ir toliau liks bob ir kare stiliaus kirpimai, tačiau pagrindinis skirtumas – plaukų ilgis. Jeigu anksčiau populiarūs buvo ypač trumpi bob kirpimai, tai dabar pats populiariausias plaukų ilgis yra iki pečių. Ilgu bob stiliumi kirptus plaukus galima formuoti ne tik tiesiai, bet ir papuošti laisvomis garbanomis ar tiesiog susirišti į uodegą.

Taip pat ant bangos lieka ir ilgi kirpčiukai. Šiemet itin populiarūs laisvi, iškarpyti kirpčiukai, dar kitaip vadinami trikampiais kirpčiukais, kurie tinka įvairaus ilgio plaukų savininkėms ir padeda išryškinti gražiausius veido bruožus ar net vizualiai pakoreguoti veido formą.

Ši plaukų detalė labai tinka moterims, kurios bijo kirpčiukų, nes vėliau tenka ilgai laukti, kol atauga plaukai, o štai ilgi kirpčiukai jau per kelis mėnesius gražiai susilieja su kitais plaukais.

Madingų tendencijų viršūnėse jau kelis sezonus karaliauja garbanos.

Šiltuoju laikotarpiu ypač populiarūs du garbanų tipai – Afrikos garbanos ir ypač natūraliai atrodančios paplūdimio garbanos. Tokias garbanas galite suformuoti tiek plaukų sukimo žnyplėmis, tiek nakčiai supintomis laisvomis kasytėmis. Šukuosenų tendencijas šiemet diktuoja 90-ieji. Taigi retro stiliaus šukuosenos ir plaukų juostos šiemet bus tikrai populiarios.

O šių metų pagrindinis plaukų formavimo mados klyksmas – tolygus ir griežtas plaukų sklastymas ties viduriu. Šiemet toks plaukų formavimas karaliauja visuose garsiausiuose madų namų pasirodymuose. Visai nesvarbu, ar jūsų plaukai ilgi, trumpi, tiesūs ar garbanoti – skirkite plaukus per vidurį ir tikrai šiemet neprašausite!

Archyvų nuotr.

Spalvos. Kaip ir kasmet, šiemet spalvų institutas „Pantone“ išrinko 2022 m. madingiausią metų spalvą – ja tapo Very Peri (melsvai violetinis atspalvis).

Ši spalva dominuos tiek madoje, tiek interjere ir, žinoma, plaukų dažymų kryptyse.

Nors kai kam ši spalva plaukuose gali pasirodyti kaip itin drąsus sprendimas, pasteliniai jos atspalviai jau dabar populiarūs tarp klienčių. Taip pat populiarumo viršūnėse vis dar lieka natūralūs, gamtos įkvėpti ramūs atspalviai.

Labiausiai dominuojantys pasirinkimai blondinėms – kreminė švelni ir balto smėlio spalva. Rudus atspalvius mėgstančioms – nuo auksinės medaus iki sodrios kaštoninės.

Na, o tamsiaplaukių fronte karaliauja sodri šokoladinė spalva! Nepopuliariausi dažymai lieka šalta (ledinė) blondiniška ir visiškai juoda spalvos.

Priežiūra. Tikriausiai kiekviena moteris svajoja, kad jos plaukai kiekvieną dieną atrodytų lyg ką tik iš grožio salono. Ši svajonė tikrai nesunkiai įgyvendinama – tereikia pasirinkti teisingas plaukų priežiūros priemones, kurios tiktų būtent jūsų plaukams.

Visada kartoju: plaukų stilisto kėdė yra tik pirma stotelė. Kad išlaikytume plaukų spalvą, elastingumą ir sveiką išvaizdą, būtina jais rūpintis teisingai namuose.

O norėdamos sužinoti, kokios priemonės jums tiktų labiausiai, nebijokite pasikonsultuoti su specialistais ir išanalizuoti, ko tikrai reikia jūsų plaukams ir galvos odai – taip neišleisite pinigų jums netinkamiems produktams. Ir nepamirškite – geri ir tinkami produktai tikrai ne visada yra brangūs produktai!

Klaidos. Karantinas tikrai gerokai pakoregavo mūsų plaukų dažymo įpročius. Kai buvo sustabdyta grožio salonų veikla, neretai teko dažyti plaukus namuose.

Tačiau dabar, kai turime visas galimybes naudotis profesionalų paslaugomis, nerekomenduoju dažyti ir ypač jokiais būdais šviesinti plaukų pačioms.

Deja, beveik 90 proc. tokių dažymų baigiasi nudegintais ir išsausėjusiais plaukais, kuriuos atgaivinti pavyksta tikrai ne visada.

Taip pat, jei dažnai formuojate plaukus karštais prietaisais, labai svarbu juos naudoti tik kokybiškus ir nuo karščio apsaugančias priemones. Jeigu dažnai tiesinate plaukus, rekomenduoju rinktis plaukų tiesintuvą su keraminėmis arba tefloninėmis plokštelėmis.

O renkantis plaukų džiovintuvą svarbu, kad būtų galima pasirinkti pučiamo oro temperatūrą, nes taip išvengsite nereikalingo karšto oro, kuris išsausina plaukus.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

a

a

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder