Paviešintas kadras, kuriame princas Harry neįtikėtinai panašus į princą Philipą

Kol karališkoji šeima ir visas pasaulis ruošiasi praėjusią savaitę mirusio Didžiosios Britanijos princo Philipo laidotuvėms, internete plinta niekam nematytos hercogo fotografijos.

Viena iš senų, mažai kam matytų fotografijų pasidalijo garsus fotografas Crisas Jacksonas. Jis instagrame paviešino 1957 m. žurnalo „Paris Match“ viršelį – princas Harry neįtikėtinai panašus į senelį princą Philipą.

„Šiandien prisiminiau neįtikėtiną žurnalo „Paris Match“ 1957 m. viršelį, kurį įsigijau prieš kelerius metus. Aš buvau apstulbęs, kai jį pamačiau. Tai man primena unikalią, istorinę akimirką. Viršelyje įamžintas princas Philipas“, – prie nuotraukos rašė fotografas.

Internautai netruko pastebėti, kad šioje fotografijoje princas Philipas neįtikėtinai panašus į princą Harry. 

„Harry labai panašus į princą Philipą“, „Tai man primena Harry“, „Aš visada maniau, kad Harry yra panašus į senelį, ir ši nuotrauka yra įrodymas, kodėl“, „Žiūrėjau du kartus, nes maniau, kad tai Harry“, „Visiems, kurie sako, kad Harry yra ne Charleso sūnus, – jis atrodo visiškai taip pat, kaip Philipas čia!“ – rašė internautai.

Alfa.lt primena, kad Didžiosios Britanijos princas Philipas mirė praėjusį penktadienį būdamas 99 metų. 

Birželio 10-ąją princui Philipui būtų sukakę 100 metų.

Lapkritį 73-iąsias vedybų metines atšventę karalienė Elžbieta II ir Philipas didžiąją pandemijos dalį praleido Vindzore dėl savo garbingo amžiaus.Princas Philipas gimė Kerkyros (Korfu) saloje 1921 m. birželio 10 d. ir buvo vienintelis Graikijos princo Andriejaus, Graikijos karaliaus Konstantino jaunesniojo brolio, ir vokiečių princesės Alice Battenberg sūnus.

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder