Petras Gražulis Birutei Navickaitei patvirtino, kad jo vaiko susilaukė dar viena moteris

(1)

Tikrai tokių dalykų nežinau. Žinočiau – pasakyčiau. Ką gali žinoti. Gyvenime visko būna. Ką gali žinoti? Prisipažinsiu – laisvas vyras, tad gal ne viena moteris buvo. Ką gali žinoti? Nieko nežinau,“ – tokius LNK laidoje „Valanda su Rūta“ dar 2018 metais, paklaustas, ar turi daugiau nesantuokinių vaikų, ištarė Seimo narys Petras Gražulis.

Jo kolega Remigijus Žemaitaitis tuomet tikino, kad skandalingasis politikas pats apie daugiau slepiamų atžalų yra prisipažinęs viename pokalbyje tarp frakcijos narių.

Panašu, kad tai gali būti tiesa. Seimo nario jau trejų sulaukusią dukrą auginanti palangiškė Birutė Navickaitė tvirtina, kad, jos žiniomis, daugeliui ne paslaptis, jog jųdviejų mažylė - ne paskutinis šį pasaulį išvydęs garsaus vyro vaikas.

Apie tai B. Navickaitė prabilo „Delfi TV“ laidoje „Kasdienybės herojai“. Rūkyta žuvimi Palangos J. Basanavičiaus gatvėje prekiaujanti verslininkė interviu metu pasakojo ne tik gavusi laišką iš kitos, dar jaunesnę Gražulio atžalą auginančios moters. Tai neva jai patvirtino ir pats Seimo narys.

„Praktiškai visi žino, kaip yra su jo vaikučiais. Aš kalbu apie mažus vaikučius, daug vaikučių. Kad jis sukurtų šeimą, reiktų tikriausiai tikėjimą pakeisti. Čia viskas yra šou, žmogus, nuėjęs į politiką turi kažką pasakyti.

Mano akimis žiūrint, jis labai moka kalbėti, kalba kaip užsuktas, bet kai paklausai, supranti, kad nelabai turi jis ką pasakyt,“ - kalbėjo B. Navickaitė.

Viešai skelbiama, jog P. Gražulis turi penkias atžalas. Jauniausioji dukra gimė po trumpo romano su Birute, tačiau kūdikio Seimo narys iš pradžių nepripažino.

Vėliau jauna mama pasakojo, jog, sužinojęs apie nėštumą, vyras ją skatino darytis abortą.

Vėliau notaro kabinete susitikę ir bandę išspręsti visus teisinius nesutarimus dėl vaikelio išlaikymo buvę mylimieji Petras Gražulis ir Birutė Navickaitė, toliau konfliktavo.

Palangiškė žurnalistams tuomet pasakojo, kad nors iš pradžių ir buvo nusiteikusi taikiai, gimus dukrai jai nusviro rankos. Anot jos, politikas ne tik išskaičiuodavo dovanotus daiktus iš išlaikymui skirtos sumos, tačiau ir elgėsi, anot jos, negarbingai.

Vis tik notariškai buvo įtvirtintas jųdviejų susitarimas dėl vaiko išlaikymo. Politikas palangiškei prieš gimdymą buvo davęs 3 000 eurų, paskui 2 000 eurų – visa ši bendra 5 000 eurų vėliau turėjo būti atskaičiuojama už dukros išlaikymą. „Įforminome pinigų sumą už dukrytės išlaikymą.

Per mėnesį jis skirs 300 eurų. Kadangi jis anksčiau davė tuos 5 000 eurų, dabar viskas iš tos sumos bus skaičiuojama į priekį. Bandžiau tartis, kad 3 000 paliktų, nes tuos pinigus jis realiai buvo davęs butui įrengti, mergaitės laukimui pasiruošti, bet ne jos auginimui. Tačiau su mano prašymu jis nesutiko.

Galų gale pasirašiau taip, kaip jis nori. Tebūnie, sutikau, jeigu jam taip gerai“, – DELFI tuomet pasakojo B. Navickaitė, dukrai suteikusi savo, o ne jos biologinio tėvo pavardę. DELFI pati mergaitės mama pasakojo, kad prieš gimdymą politikas jai iš tiesų skyrė pinigų pasiruošti dukrelės atėjimui ir naujiems namams įsirengti.

Ir nors ji anksčiau su teisininkais nesitarė, notaro kabinete abu tėvai patvirtino, kad mergaitei tėvas skirs alimentus, tačiau apie detales ji sužinojo kur kas vėliau. „Jis prieš gimdymą davė pinigų mergytei pasiruošti, vežimėliui, butui šiek tiek.

Viskas dabar išskaičiuoja kaip išlaikymą. Apie tai, kad visi pinigai, duoti prieš gimdymą pasiruošimui bus išskaičiuoti iš išlaikymo, nebuvau iš anksto informuota.

Apie tai sužinojau tik notarės kabinete. Norėjau nepasirašinėti, nes susinervinau po jo (Petro Gražulio) kaukimo ir manęs žeminimo.

Anksčiau buvau prašiusi išskaičiavimo, bet vėliau pakeičiau nuomonę ir sakiau, kad tai, kas yra dovana, tuo ir turėtų likti, o kita dalis būtų išskaičiuota", - atviravo moteris ir pridūrė, kad vos tik įėjus jos adresu pasigirdo įgeliančios replikos.

Moteris sakė, kad nutylėta liko ir dalis, kai politikas ją pasivijo išeinant iš notarės kabineto. „Jis mane tuomet pavijo ir sakė sutinkantis, kad pasiruošimui duoti pinigai nebūtų išskaičiuoti.

Paskui išvadino bergždžia ir šaukė, kad reikalingi man tik pinigai, bet ne vaikas“, – atsiduso ji. Sugrįžus į kabinetą jai vis tiek buvo pateiktas pasirašyti tas pats dokumentas.

Palangiškė sakė, kad liko labai nusivylusi, o po šio susitikimo jai nusviro rankos ir jautėsi pažeminta.

„Buvau užgauliojama dėl ilgai nesusilaukto vaiko. Savijauta buvo ir yra baisi. Dėl jo (Petro Gražulio) ankstesnio išviešinimo, kad negalėjau ilgai susilaukti vaikelio, sulaukiau begalės patyčių, įžeidinėjimų.

Dėl to, kad ilgai negalėjau pastoti buvau sumaišyta su žemėmis, trypiama ir tapusi pajuokos objektu.

Jau buvau tarsi viską primiršusi, bet dabar ir vėl viską priminė. Išėjau iš kabineto drebančiomis rankomis, kojomis ir praktiškai verkdama“. Susisiekus su pačiu P. Gražuliu, šis komentuoti situacijos nepanoro.

„Man neskambinkite daugiau. Su notaru kalbėkite, papasakos, kaip viskas buvo.

Aš šia tema daugiau nekalbu“, – sakė jis. Delfi primena, kad skandalas kilo po to kai 2018-ųjų balandį dukros susilaukusi palangiškė nusprendė netylėti ir viešai prabilo apie penktąjį parlamentaro vaiką. „Jei jis būtų įžeidinėjęs tik mane vieną... – kalbėjo B. Navickaitė.

– Iš pradžių labai skaudėjo, paskui buvo liūdna, dabar iš viso nieko nebejaučiu." Kiek anksčiau moteris davė interviu naujienų portalui, kuriame papasakojo, kaip su ja elgėsi žinomas politikas.

„Kai buvau penktą mėnesį nėščia, jis atėjo pas mane į darbą ir padėjo tris tūkstančius, o paskui koneveikė, kad aš – barakuda", – Delfi yra sakiusi su Petru Gražuliu dukros susilaukusi moteris ir prasitarė girdėjusi, kad P. Gražulis turi ir daugiau nuo viešumos slepiamų vaikų.

Kone dvigubai už P. Gražulį jaunesnės moters teigimu, santykių metu jis kalbėdavo apie norą kartu susilaukti vaikų, tačiau pati to neplanavusi: „Jis pats kalbėdavo apie tai, aš tiesiog karpiau ausim. Tiesiog pasiklausydavau jo kalbos, ir tiek."

P. Gražulis tikino, kad nėštumas jam buvo didelė staigmena, nes, anot jo, B. Navickaitė buvo prisipažinusi, kad yra nevaisinga: „Žmogus pasakė, kad dešimt metų yra nevaisinga, nepastoja, vaiko nesusilaukia. Kaip atsitiko, taip atsitiko."

Tai patvirtino ir pati Birutė. „Aš ilgą laiką nepastojau. Tą dalyką jis sužinojo tik tada, kai aš jau buvau nėščia. Dabar jis tą apsuko ir naudoja prieš mane, – teigė palangiškė.

– Kad aš dešimt metų nepastojau, jis sužinojo tik tada, kai buvau nėščia." B. Navickaitės teigimu, nėštumo metu ji nesulaukė P. Gražulio palaikymo, priešingai – išgirdo pasiūlymą nutraukti nėštumą.

Moteris teigė, kad anksčiau norėjo susilaukti vaikų, tačiau jau buvo nuleidusi rankas.

Romantiška santykių pradžia „Kažkada buvo toks noras, bet tas noras buvo išblėsęs. Netikėjau", – teigė palangiškė. B. Navickaitė yra viešai pasakojusi ir apie tai, kada užsimezgė santykiai su P. Gražuliu.

„Mes susitikome birželio 2 dieną, kad aš nėščia, sužinojau rugpjūčio 2 dieną. Pirmą vakarą su mano bičiuliu ir Petru nuvykome į mano namus. Bičiulis dar pasiėmė merginą.

Petras liko nakvoti mano namuose, tiesiog. Dar nieko tarp mūsų nebuvo. Kitą dieną jis man į darbą atvežė rožių puokštę.

Labai gražiai bendravo, vakarienes darydavo, kiekvieną dieną grįžusi iš darbo rasdavau vakarienę padarytą.

Jis beveik visą laiką būdavo čia, kiek būdavo Palangoje, tiek būdavo pas mane", – atviravo B.  Navickaitė.

Anot jos, P.  Gražulis iki jai sužinant, kad laukiasi, kalbėjo apie vaikus. Esą, jei ji pastos, bus tik jo. Birutė sako, kad P. Gražulis savo elgesiu rodė ir šiek tiek pavydo.

Vis užsimindavo, kad ji gali ką kitą susirasti.

Po žinios apie nėštumą viskas apvirto aukštyn kojomis

Tačiau visas P. Gražulio meilumas ir asistavimas, pasak Birutės, baigėsi sužinojus apie nėštumą.

Jai itin užkliuvo tai, kad jis nevengė įžeidinėti, tačiau, kai įžeidimai palietė vaiką, moteris sako jau neapsikentusi.

Esą P.  Gražulis dukrą pavadino bjauria. Dėl pykčių ir nesutarimų ji pripažįsta kone pasidavusi jo spaudimui darytis abortą. Birutės teigimu, jau net buvo užsiregistravusi pas medikus.

Tačiau sako, kad niekada nenorėjo atsisakyti kūdikio. Užvirus konfliktams,

P. Gražulis, anot moters, jos darbe paliko pinigų. P.  Gražulis esą ne kartą jai sakęs, kad buvo ir kitų moterų, yra užsiminęs, kad viena buvo prabilusi apie nėštumą. Kas nutiko, tiksliai tuomet nepaaiškino.

Tik pasakęs, kad, kai pareikalavo DNR, istorija su vaiku „susitvarkė".

Pats politikas tuomet to taip pat nekomentavo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder