Lagaminas

Po atostogų turistams patariama neišpakuoti bagažo miegamajame: ekspertas įvardijo priežastį

Didžiosios Britanijos poilsiautojai buvo paraginti niekada neišpakuoti bagažo miegamajame grįžus iš atostogų, nes kyla rizika, kad į jį gali atvykti nepageidaujamų svečių. Apie tai rašo „Mirror“.

Pažymima, kad dauguma keliautojų po atostogų nori susitvarkyti namus, o išpakuoti lagaminą ant lovos grįžus namo būtų geriausia idėja.

Tačiau MattressNextDay generalinis direktorius ir čiužinių ekspertas Martinas Seeley įspėja to nedaryti - nes netyčia į namus galite parsivežti „nepageidaujamų užklydėlių“.

Konkrečiai kalbama apie patalines blakes.

„Grįžę namo išpakuokite bagažą ne miegamajame, o kitoje vietoje.

Dar geriau, jei tai bus ant kietų grindų, nes ant kilimo negalėsite pastebėti patalinių blakių.

Atidžiai apžiūrėkite lagaminą ir naudokite žibintuvėlį. apžiūrėkite lagamino siūles, raukšles ir kišenes", - pataria ekspertas.

Jis taip pat rekomenduoja išvalyti lagaminą dulkių siurbliu, nes lovinės blakės gali pasislėpti jūsų bagaže prieš persikeldamos į lovą, užuolaidas ar minkštus baldus.

Be to, A. Seeley atkreipia dėmesį į klaidą, kurią daro ką tik į nakvynės vietą atvykę keliautojai.

„Niekada nedėkite lagamino ant viešbučio lovos.

Paprastai atvykę į viešbutį galite padėti lagaminą tiesiog ant lovos, nepatikrinę, ar nėra vabzdžių, ir pradėti jį išpakuoti.

Tačiau taip elgdamiesi bagažą ir drabužius padėsite ten, kur paprastai būna patalinių blakių, ir suteiksite joms laisvą bilietą namo", - sako ekspertas.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder