Prieš maudynes porai nusimetus drabužius išaiškėjo jų intymi paslaptis – giminės negalėjo patikėti (1)

Slapti ar ne visai slapti pabėgimai įsimena ir suartina. Kokio amžiaus bebūtum, jei rūpiniesi santykiais su antrąja puse, niekada neatsisakysi pabandyti bent jau trumpam kartu nuo kitų pasprukti – tai žavi ir jaudina, nes niekada nežinai, kas gali nutikti besirūpinant slaptumu ir daugiau dėl nieko nesijaudinant.

Mūsų porai vienas iš įsimintinesnių „slaptų“ pabėgimų nutiko dar jauniems. Nuvykus su giminėmis prie ežero ir miegant po kelias šeimas palapinėse, pabūti dviese miške norėjosi nuo pat pirmos minutės.

Tai nebuvo sunku, kai gali prisidengti ėjimu rinkti uogų ar grybų. Nuėjus atokiau nuo kompanijos, kritome po medžiu laimingi, pagaliau suradę progą pabūti vienu du, ir tik susiruošę grįžti pastebėjome, kad buvome įsikūrę ant skruzdėlyno.

Pasimėgavę maloniu pabėgimu parėjome laimingi, nors neradome nė vienos valgomos vasaros gėrybės.

Nutarėme persirengti ir nueiti išsimaudyti. Išlindus su maudymosi kostiumėlių giminės iškart pastebėjo sukandžiotą skruzdėlių kūną – pasirodo mes, besidžiaugdami vienas kitu, net nepajautėme, kad mūsų kūnais džiaugėsi ir miško „darbininkės“.

Slaptas pabėgimas tapo nebe tokiu ir slaptu visiems svarstant, kada ir kaip taip gali sukandžioti ir kaip taip galima nieko nejausti. Su mylimu žmogumi viskas įmanoma. Nesvarbu, ar tai slaptas, ar visiems akivaizdus pabuvimas dviese – kiekviena pora tokį tikrai turi – tai sušildo santykius ir palieka ilgam smagų prisiminimą.

Viena mergina, kai gulėjau ligoninėje, man pasipasakojo, kad su draugu sumanė išsimaudyti ežere, kur aplink nebuvo nė gyvos dvasios. Paplaukioję, pasitaškę išlipo iš vandens ir nerado nei rūbų, nei batų. Nusilaužė nuo medžių šakas, prisidengė gėdą ir su Ievos kostiumais ėjo įlink viaduko, ten stabdė lengvąsias mašinas. Viena sustojo ir parvežė į namus. Padėkojo, nes neturėjo kuom susimokėti. Juokiausi iš visos širdies. Juk kai juokiesi, gaminasi vitaminas Ū - nuo visų ligų. Greitai pasveikau.
IRENA V., 2021-09-25 11:07
Sidebar placeholder