Ramūnas Vyšniauskas: nieko nėra neįmanoma, nes valia pakeičia net ir delnų linijas (2)

Sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas ir vienas geriausių pasaulio kikboksininkų Sergejus Maslobojevas netrukus išbandys save naujame amplua.

Tarptautiniame bokso šou „Bokso akademija“ S.Maslobojevas „Kuvalda“ rūpinsis dalyvių įgūdžių tobulinimu bei bus vienos iš komandų treneris, o R.Vyšniauskas prisiims atsakomybę už fizinį pasirengimą ir taps TV šou vedėju.

Žinomi sportininkai sutiko pasidalinti mintimis apie laukiančius iššūkius, sportinę patirtį bei perdavė gąsdinančius linkėjimus būsimiems dalyviams:

Kas paskatino prisijungti prie tarptautinio bokso šou „Bokso akademija“?

Ramūnas: Visų pirma man gyvenime patinka iššūkiai. Kovinis sportas man nėra svetimas, aš prieš sunkiąją atletiką pats užsiminėjau ir boksu, ir karate. Smagu grįžti prie savo ištakų (juokiasi).

Sergejus: Man tokie projektai patinka. Patinka save išmėginti. Esu koviniame sporte jau 17 metų, be to išbandžiau save įvairiuose kovos menuose. Patirties sukaupiau tikrai nemažai. Sunkioje atletikoje, prieš pereidamas į kovos menus, taip pat sportavau. Buvau tapęs net ir jaunimo Lietuvos čempionu.

Kokios bus jūsų atsakomybės šou?

Ramūnas: Būsiu šou vedėjas ir už fizinį pasirengimą atsakingas.

Sergejus: Aš būsiu vienas iš trenerių.

Kiek skiriasi fizinis pasirengimas sunkiojoje atletikoje ir bokse?

Ramūnas: Sunkioji atletika visoms sporto šakoms yra reikalinga. Tai sprogstamos jėgos sporto šaka, tad ir lengvaatlečiai, ir net krepšininkai daro daug tam skirtų pratimų. Bokso pagrindas yra sprogstama jėga, tad dalyviams bus itin aktualu. Prisipažinsiu -  Lietuvoje mažai kas gali techniškai parodyti kaip daryti šiuos pratimus. Aš būsiu idealiausias variantas tam (šypsosi).

Bet juk bokse dar reikia ir ištvermės?

Ramūnas: Ištvermė man nėra svetima. Sportuojant sunkiąją atletiką mes treniruodavomės per dieną ir 6, ir net 8 val., o aš pats kartą gyvenime esu prabėgęs net ir pilną maratono distanciją. Stengsiuosi vyrams perduoti visą savo sukauptą patirtį.

Gal atskleistumėte ko galėtų tikėtis dalyviai?

Ramūnas: Galiu pasakyti, kad reikės labai stipriai „arti“. Rankos bus kruvinos, nuo „štangų“ ir svarmenų – tą tikrai galiu garantuoti. Tikrai teks labai daug dirbti. Tegul dalyviai ruošiasi psichologiškai, o fiziškai jau aš paruošiu juos.

Sergejus: Į savo komandą aš rinksiuosi ne tik pagal fizinius duomenis. Į „Bokso akademiją“ einu ne laimėti, o padėti atsiskleisti dalyviams. Į savo komandą rinksiuosi tuos, kurie yra su charakteriu, su kovine širdimi. Kaip parodys savo charakterį per tas kelias atrankines dienas, pagal tai ir nuspręsiu. 

Ką palinkėtumėte būsimiems dalyviams?

Ramūnas: Pasidalinsiu savo gyvenimo kredo –  nieko nėra neįmanoma, valia pakeičia net ir delnų linijas!

Sergejus: Pasiruošti dideliems išbandymams. Mano komandos nariai tikrai praeis pragarą. Per trumpą laiką patirs labai sunkius išbandymus. Bet tie išbandymai jiems bus tikrai vertinga gyvenimiška patirtis, kurios šou dalyviai nepamirš niekada!

Visi norintys išbandyti save bei garbingai atstovauti Lietuvą tarptautiniame bokso šou „Bokso akademija“ iki rugpjūčio 7 d. dar gali registruotis adresu: https://www.tv3.lt/boksas

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder