„Saulės kliošas“ – apie tai, kas juos ilgus metus išlaiko kartu, ir atlikėją, su kuriuo svajoja išleisti naują kūrinį

Sostinės gimtadienio vakarą pub‘e „Dirigentai“ įvyko trečiasis ciklo „Perklausos“ renginys, kurio metu gausiai susirinkę klausytojai turėjo progą iš arčiau susipažinti su „Saulės kliošu“. Jau daugiau nei du dešimtmečius gyvuojanti grupė papasakojo apie savo ilgaamžiškumo receptą ir tai, kuo planuoja stebinti klausytojus ateityje.

Kartu laiko dėkingumas

Į „Perklausas“ susirinkę grupės gerbėjai turėjo progą išgirsti dainų atsiradimo istorijas iš pačių kūrėjų – Justės Starinskaitės ir Lauryno Šarkino.

Nors patys juokavo, kad gyvena lyg skirtingose realybėse ir turi daugiau skirtumų nei panašumų, dėkingumas yra tai, kas vis dar laiko kartu.

„Aš esu labai dėkingas žmogus.

Prie grupės prisijungiau, kai man buvo vos 15 metų ir neturėjau jokios profesionalios patirties. Laurynas manimi tikėjo, sakė, kad man pavyks ir išmoksiu.

Jis visada stovėjo už manęs. Jei ne jis, nežinau, kur aš būčiau“, – tikina vokalistė J. Starinskaitė, dėkodama seniausiam grupės nariui.

Tarp pokalbių skambėjo populiariausi grupės kūriniai, tarp kurių „Paskambink man“, „Tada Kada“, „Ar tu jauti“, „Laiko mašina“, „Tam pačiam laike“ ir kt.

Žiūrovai taip pat galėjo išgirsti ir telefonu įrašytas keleto dainų demoversijas.

„Saulės kliošas“. Organizatoriai

Planuose – projektai su žinomais atlikėjais

Romantiškais ir svajingais hitais garsėjanti grupė išsidavė, kad šiuo metu kuria bendrą dainą su puikiai žinomu atlikėju Leonu Somovu.

„Bus dar viena nauja daina. Dirbti su Leonu yra vienas malonumas.

Jis yra vienas pozityviausių mūsų sutiktų žmonių. Kai mes su Laurynu susiginčijame, Leonas mus nuramina lyg psichoterapeutas“, – kūrybiniais užkulisiais dalijasi J. Starinskaitė.

Renginio metu pasiteiravus, su kokiu atlikėju grupė norėtų išleisti bendrą dainą, „Saulės kliošo“ nariai nedvejodami įvardijo atlikėją Free Fingą.

„Jis pats to dar nežino, bet mes manifestuojame į pasaulį, kad norėtume su juo išleisti bendrą kūrinį. Jis nuostabiai rašo dainas“, – tikino vokalistė.

Ruošiasi koncertui arenoje

Nors artimiausią pasirodymą grupė surengs jau vasario 14 d. „Tamsta Club“, šiuo metu grupės nariai intensyviai ruošiasi kovo 18 d. įvyksiančiam kitam dideliam pasirodymui Kaune esančioje „Žalgirio“ arenoje.

„Saulės kliošas“. Organizatoriai

„Apie areną negalvojame kaip apie pasimatavimą, bet kaip apie puikią koncertinę vietą. Mūsų tikslas nėra surinkti 14 tūkst. žmonių. Mūsų tikslas yra pakoncertuoti Kaune.

Ten, kur yra mūsų klausytojai. Mes jaučiamės mylimi Kaune ir ilgą laiką ten nekoncertavome“, – teigia grupės vokalistė J. Starinskaitė.

„Perklausos“ – tai renginių ciklas, kuriame garsiausi Lietuvos atlikėjai kviečiami atviriems pokalbiams su dainomis.

Renginių vedėjas Rolandas Mackevičius kalbins atlikėjus fone skambant jų albumo dainoms, o susirinkusieji kviečiami įsiklausyti į tikrąją kūrinių prasmę.

„Perklausos“ sugrįš jau vasarį su naujais renginiais ir dar negirdėtomis atlikėjų istorijomis.

alfa.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder