Sekmadienio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.15, leidžiasi 21.35. Dienos ilgumas – 16.20.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Liūto ženkle.

Protingos mintys:

„Senatvė ne todėl liūdna, kad su ja pasibaigia džiaugsmai, o todėl, kad sunyksta viltys“ (Ž. Polis).

***************

Astrologinė prognozė liepos 25-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Jeigu su giminaičiais, šeimos nariais, kaimynais bendrausite draugiškai, nesivelsite į rietenas, tuomet ši diena bus malonesnė. Visgi gresia avarinės situacijos, problemos su pervežimais ir pan.

JAUTIS. Jums iš galvos neišeis įsipareigojimai, darbai. Rūpesčių kels keblumai kelionėje, arba užsieniečiai ar įstatymų pažeidėjai, ypač jei su jais asmeniškai turite reikalų.

DVYNIAI. Būsite komunikabilūs, imlūs informacijai. Galite atsidurti visuomenės akiratyje. Tai nebūtinai suteiks pozityvaus populiarumo. Galimi stiprybės ir kantrybės išbandymai. Būkite atidūs kelyje.

VĖŽYS. Šiandien derėtų nepasikliauti pirmu įspūdžiu, ypač renkantis prekes, skolinant ar skolinantis pinigus, užmezgant pažintis. Dėl brangių pirkinių, investicijų tarkitės su artimaisiais. Neprovokuokite kitų žmonių pavydo.

LIŪTAS. Šiandien nusimato susitikimai su įvairiais žmonėmis, naujos pažintys. Be galo trokšite dėmesio, malonumų. Gali tykoti rizikingos situacijos ir neprognozuojamų asmenų draugija. Labai svarbu saugoti savo ir kitų sveikatą.

MERGELĖ. Šiandien galite nemažai nuveikti dėl savo ūkio, sveikatos, grožio, augintinių gerovės. Jeigu keliaujate, galite susidurti su problemomis. Saugokite sveikatą, venkite kontaktų su aferistais.

SVARSTYKLĖS. Jeigu neturite problemų šeimoje ir galite atsipalaiduoti, tuomet ieškosite, kuo čia pradžiuginus save ir mylimus žmones. Tikriausiai rasite pramogų, tik jos patiks ne visiems šeimos nariams.

SKORPIONAS. Šiandien labiausiai nesinorės būti toli nuo namų ar rūpintis svetimšaliais. Gali kilti ūpas ką nors įsigyti savo namams, šeimos nariams. Visgi labai išrankiai vertinsite prekių ir paslaugų pasiūlą bei artimųjų pageidavimus.

ŠAULYS. Norų, planų bus daug, bet ne viską seksis aprėpti. Pasimetę tarp pasirinkimo variantų, galite visgi išvykti ten, kur dažniausiai leidžiate savaitgalius. Saugokitės nuostolio.

OŽIARAGIS. Mintys suksis apie pinigus, žemės ir kitokią nuosavybę. Galite papildomai užsidirbti, bet didesnė tikimybė, kad kaip tik išleisite nemažai pinigų dėl savų ar svetimų užgaidų.

VANDENIS. Šiandien būsite susirūpinę ne tik asmeninėmis, bet ir globalinėmis problemomis. Iš tiesų, nepakenks pamąstyti, kieno jūs pusėje ir kas jums atrodo balta, o kas – juoda.

ŽUVYS. Regis, gausite įvairių pasiūlymų laisvalaikiui praleisti. Visgi jūs būsite linkę rinktis asmeninę erdvę, ramią saviraišką be šurmulio, žiūrovų, jei tik tai įmanoma. Galite nekaip jaustis.

Geros dienos!

Raktažodžiai
Sidebar placeholder