Taro kortos dviem Zodiako ženklams žada sunkų laikotarpį: jie turės problemų 5 metus

(1)

Jie turėtų saugotis priešų.

Ezoterikai įvardijo du Zodiako ženklus, kurie netrukus pradės "juodąją juostą", kuri tęsis ateinančius penkerius metus. Jų laukia problemos darbe ir asmeniniame gyvenime.

Viskas bus labai sudėtinga. Jiems teks įveikti kliūtis savo kelyje, galbūt kartais vieniems. Taigi į nelaimingųjų sąrašą pateko Dvyniai ir Vėžiai.

Dvyniai

Dvyniai išgyvena katastrofišką laikotarpį, kalbant apie santykius. Galite sužinoti karčią tiesą apie savo partnerį, kuri pakirs jūsų pasitikėjimą ir įsitikinimą, kad jums sekasi gerai.

Kartas nuo karto į paviršių iškils naujų detalių, kurios jus dar labiau sukrės. Galiausiai suprasite, kad laiką švaistėte ne su tuo žmogumi.

Galiausiai santykius nutrauksite. Turėsite pereiti psichinio atsigavimo kelionę, kad vėl pradėtumėte kuo nors pasitikėti. Tik šis laikotarpis gali užsitęsti kelerius metus.

Vėžys

Vėžiams ne viskas gerai klostosi darbo srityje. Taro kortos sako, kad šalia tavęs yra žmogus, kuris svajoja pamatyti tavo pralaimėjimą.

Jis kiš jums pagalius į ratus. Todėl labai greitai galite prarasti savo vietą.

Kartu prarasite viską, įskaitant pagarbą. Taip, tai nesąžininga, bet gyvenimas gali būti toks.

Dar blogiau, jums bus sunku susirasti naują darbą. Jus apims depresija. Palaipsniui smuksite žemyn.

Toks laikotarpis gali trukti iki penkerių metų.

Tačiau ezoterikai vis dėlto pataria jums susiimti. Tada turėsite galimybę viską sutvarkyti!

Ką skaitytojas turėtų įsidėmėti

Ši medžiaga yra pramoginio pobūdžio. Astrologija, aiškiaregystė ar numerologija nėra akademiniai mokslai, jų teiginių ir tvirtinimų negalima patikrinti ar patvirtinti moksliniais metodais.

Tas pats pasakytina ir apie įvairius testus, asmens apibūdinimą pagal vardą ir pan. Be to, prognozės ir horoskopai ne visada pasitvirtina, o sutapimai gali būti atsitiktiniai.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder