Tik 4 stiklinės ryte - padeda kovoti su šiomis ligomis ir kitais sveikatos sutrikimais

(1)

Žmonės Japonijoje turi įprotį gerti vandenį ant tuščio skrandžio, kai tik atsikelia ryte. Daugelis tyrimų įrodė šio metodo teikiamą naudą. Gydymas vandeniu padeda kovoti su daugeliu rimtų ligų.

Yra žinoma, kad vandens gėrimas ant tuščio skrandžio padeda kovoti su šiomis ligomis: galvos, kūno skausmais, širdies sistemos sutrikimais, epilepsija, bronchitu, astma, meningitu, inkstų ir šlapimo takų sutrikimais ir kt.

Šis būdas taip pat padeda kovoti su pykinimu, gastritu, diabetu, akių ligomis, menstruaciniais skausmais ir kitais sveikatos sutrikimais. 

Šio gydymo metodai: 

Iškart atsikėlus ryte, dar prieš išsivalant dantis, išgerkite 4 kartus po 160 ml vandens (iš viso 640 ml).

Išsivalykite dantis, tačiau dar 45 minutes nieko nevalgykite ir negerkite.

Po 45 minučių galite įprastai valgyti ir gerti.

Po pusryčių, pietų ar vakarienės nieko negerkite ir nevalgykite dvi valandas.

Vyresnio amžiaus žmonės ir sergantys bei negalintys išgerti 4 stiklinių vandens iškart ant tuščio skrandžio, gali gerti vandens tiek, kiek jie nori ir kasdien tą išgeriamą kiekį didinti tol, kol pasieks reikalaujamus 640 ml.

Šis metodas padeda išgydyti skirtingas ligas, o tie, kurie nesiskundžia sveikatos sutrikimais, galės džiaugtis energija, kurią jiems suteiks vanduo. 

Kiek dienų trunka šis gydymas? 

Siekiant pagydyti aukštą kraujospūdį – 30 dienų, gastritą – 10 dienų, diabetą – 30 dienų, vidurių užkietėjimą – 10 dienų. 

Geriausia būtų, kad šio vandens gėrimo ant tuščio skrandžio metodo laikytumėtės visą gyvenimą – taip išliksite sveikais ir kupinais energijos. 

Būtina pažymėti, kad sergantys artritu šiuo metodu gydytis gali tik paskutines tris dienas pirmąją savaitę, tuomet turi padaryti savaitės pertrauką ir vėl kasdien ryte išgerti 4 stiklines vandens.

Šis gydymas neturi jokio šalutinio poveikio, išskyrus tai, kad teks dažnai vaikščioti į tualetą. 

Redakcija už trečiųjų šalių informacijos patikimumą neatsako...

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder