Trečiadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.20, leidžiasi 21.30. Dienos ilgumas – 16.10.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Liūto ženkle.

Protingos mintys:

„Vieną akimirką tu neturi nieko, kitą – turi daugiau, nei gali susidoroti“ (P. Coelho).

***************

Astrologinė prognozė liepos 28-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Būsite nusiteikę ieškoti bendraminčių. Verčiau pernelyg nepasikliaukite pirmuoju įspūdžiu – kai kurie žmonės nėra tokie geranoriški, kaip gali pasirodyti. Galite išgirsti pastabų, susijusių su mylimu žmogumi, vaikais.

JAUTIS. Tikėtinas reikšmingas susitikimas, pokalbis. Visgi tuoj pat galite šiek tiek pasigailėti dėl vieno sudėtingo įsipareigojimo ar nereikalingų išlaidų. Galbūt netyčia prasitarsite apie tai, ką norėjote nutylėti.

DVYNIAI. Kai kuriomis naujienomis jums nepaprastai norėsis pasidalinti su artimu draugu, tačiau jo gali nebūti šalia. Neskubėkite atvirauti su bet kuo, rinkitės patikimus pašnekovus.

VĖŽYS. Galimi rūpesčiai, susiję su verslu, nuosavybe, kelione. Kai ką pavyks išspręsti, tačiau nesijausite stabiliai, kamuos nerimas, situacija atrodys kintanti. Jeigu ieškote darbo, galite gauti pranešimą.

LIŪTAS. Šiandien jums gali tekti reikštis viešumoje, organizuoti, bendrauti su oponentais, konkurentais ar užsieniečiais. Sulauksite daug dėmesio iš kitų žmonių. Nepakenktų rimčiau išklausyti, įsigilinti į tikruosius aplinkinių motyvus.

MERGELĖ. Aplinkybės skatins visas jėgas atiduoti tai veiklai, kuria dabar užsiimate. Labiau paisykite saugos taisyklių, laikykitės reikalingų instrukcijų, antraip išgirsite nemalonią naujieną. Jeigu sušlubuos sveikata, nenumokite ranka.

SVARSTYKLĖS. Šiandieniai pokalbiai gali pamėtėti neblogų idėjų. Tačiau kažkas suveiks nelabai pozityviai. Galbūt įsivelsite į ginčą, nepavyks pasimatymas ar eibių prikrės vaikai.

SKORPIONAS. Šiandien svarbu nepersidirbti, protingai subalansuoti darbo ir poilsio laiką ir daugiau laiko skirti vaikams, artimiesiems. Tačiau jei aktualu susirasti darbą, pravartu užsiregistruoti darbo biržoje, kreiptis dėl informacijos.

ŠAULYS. Nedramatizuokite smulkių nesklandumų, nekelkite įtampos. Jeigu mokėsite atidžiai klausytis ir domėsitės aktualijomis, daug sužinosite ir tinkamai pasinaudosite informacija.

OŽIARAGIS. Kai kuriuos reikalus šiandien stengsitės pakreipti labai konkrečia vaga. Vis dėlto, viską apskaičiavę, pasvėrę, vėliau galite apgailestauti, kad reikalas nebeatrodo toks naudingas, kaip manėte iš pradžių.

VANDENIS. Šiandien pradėsite jausti augančią savivertę bei norą reabilituotis akyse tų, kurie jumis kiek nusivylė ar neįvertino. Vis dėlto kol kas paskubomis nieko nepasirašinėkite, neteikite garantijų.

ŽUVYS. Šiandien nenuobodžiausite, jeigu užsiimate menu, labdara, mistine ar gydymo veikla. Visgi galite pasijusti nekaip dėl intrigų, svetimų problemų, negalavimų, apkalbų. Saugokitės sukčių.

Geros dienos!

Raktažodžiai
Sidebar placeholder