Užmaršiausi Zodiako ženklai: nuo šiek tiek išsiblaškiusių iki visiškai neatsakingų

Skaitykite toliau ir išgirskite astrologų pasakojimus apie užmaršiausius Zodiako ženklus - nuo šiek tiek išsiblaškiusių iki visiškai neatsakingų.

6 Jautis

Daugumoje situacijų įžeminti Jaučiai yra nepaprastai rūpestingi ir patikimi.

Jie neišeis iš biuro, kol jų užduotis nebus tobula, ir pirmieji pasibels į jūsų duris, jei turėsite blogą dieną.

"Tačiau jų sprendimai visada paremti logika, - aiškina aiškiaregė ir astrologė Emily Newman.

Jei kažkas neatitinka jų racionalumo, išryškės jų užsispyrusi pusė ir jie nebematys tikrosios situacijos.

5 Dvyniai

Dvynių ženklas, pasižymintis dvilypėmis asmenybėmis ir neryžtingumu, laikomas labiausiai išsiblaškiusiu Zodiako ženklu, todėl jų svyruojantys būdai dažnai palieka juos išsiblaškiusius.

"Dvyniai paprastai vienu metu turi daugybę reikalų. Jie gali taip įsitraukti į pokalbį, kad lengvai pamirš, jog ant viryklės verda puodas arba netyčia praleido susitikimą", - aiškina astrologė Lisa Barretta.

"Jų mintys nuolat sukasi, todėl atrodo, kad jie nepastebi to, kas vyksta prieš pat jų akis.

4 Šaulys

Šauliai yra amžini Zodiako optimistai, visada susitelkę į tai, kur juos nuves kitas nuotykis, ir tikintys sėkmės bei likimo galia.

Tačiau, pasak "Futurio" programėlės nuolatinės astrologės Alice Alta, kartais tai gali tapti nesveika.

"Pavyzdžiui, visi sako, kad žmogus juos apgaudinėja, bet tiki, kad yra per daug šaunūs, kad tai būtų tiesa. Arba žmonės sako, kad koks nors pasiūlymas neabejotinai yra apgaulė, tačiau Šaulys atsisako įžvelgti tiesą ir pagalvoti apie pasekmes."

3 Svarstyklės

Svarstyklių, kaip Zodiako žmonių mėgėjų, problema ta, kad jos nesivadovauja savo intuicija, o rūpinasi tik tuo, ką galvoja kiti, ir tuo, kaip užtikrinti, kad visi kiti būtų laimingi.

"Jos per daug dėmesio skiria svarstymams pirmyn ir atgal, todėl ne visada mato rezultatą ar bendrą vaizdą", - sako Barretta.

Pavyzdžiui, jie gali būti taip įsitraukę į rūpinimąsi, kad vakarėlyje būtų pripildyti visų gėrimai, kad neskiria laiko bendravimui su svečiais ir atrodo gana nedėmesingi.

2 Žuvys

Priešingai nei Svarstyklės, Žuvys yra labai intuityvios.

Tačiau jų emocinė vandens ženklo energija reiškia, kad jie labai dažnai pasiklysta savo jausmuose arba svajonėse ir atitrūksta nuo realybės.

Kaip pažymi Alta, Žuvys yra stereotipinis išsiblaškėlis, apie kurį galite girdėti juokų.

"Jie gali lengvai įlipti ne į tą autobusą ir atsidurti kitoje miesto pusėje, galvoti, kad šiandien šeštadienis, ir neiti į darbą, supainioti asmenį iš "Tinder" su kitu ir atsisėsti šalia netinkamo žmogaus, arba nusipirkti bilietus į Austriją, o ne į Australiją."

1 Vandenis

Vandeniai yra ekscentriški Zodiako maištininkai, kuriems nekyla problemų pasidalyti savo unikalia nuomone su visais, kas tik nori klausytis.

"Jiems patinka šokiruoti žmones ir jie visiškai nesuvokia, kokie "šokiruojantys" kartais gali būti", - sako Barretta.

"Jie nekreipia dėmesio į tai, kokią nuomonę apie juos susidaro kiti."

Kaip ir kitas vandens ženklas Žuvys, Vandeniai linkę pasiklysti savo mintyse.

"Kai jie akivaizdžiai atrodo visiškai išsiblaškę, galite būti tikri, kad jie ką tik praleido laiką įsivaizduodami ir išradinėdami geresnį būdą, kaip ką nors padaryti, arba kaip jie pradės naują mados tendenciją", - priduria Barretta.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder