Vyriausias karalienės anūkas P. Philipsas oficialiai išsiskyrė su žmona

Karalienės Elžbietos II vyriausias anūkas Peteris Philipsas išsiskyrė su žmona Autumn praėjus metams po pranešimo apie skyrybas, skelbia Dailymail.

P. Philipsas ir Autumn pasakė savo šeimoms apie sprendimą nutraukti santuoką prieš dvejus metus. Pora tuo metu sakė, kad tai yra „geriausias žingsnis jų vaikams ir draugystei“.

Dabar paaiškėjo, kad pora yra oficialiai išsiskyrusi, o jų turtas padalytas.

„Ponas Peteris ir ponia Autumn praneša, kad finansiniai nesklandumai dėl skyrybų yra išspręsti bendru sutarimu, tai patvirtino teismas.

Kol ši diena yra liūdna Peteriui ir Autumn, jie toliau stengiasi užtikrinti gerą gyvenimą savo dukroms Savannai ir Islai. Buvę sutuoktiniai džiaugiasi draugiškai išsprendę reikalus su vaikais.

Peteris ir Autumn prašė privatumo ir šiuo metu skiria dėmesį savo vaikams, kol šeima pradeda naują gyvenimo etapą“, – rašoma oficialiame pranešime.

Poros skyrybos bus tikrai skaudžios karalienei, kuri mėgaujasi artimais santykiais su Peterio buvusia žmona. „Autumn labai patinka karalienei, ir aš tikiu, kad monarchė bus labai nuliūdusi dėl skyrybų. Tai paskutinis dalykas, kurio jai reikia šiuo metu po neseniai prasidėjusių problemų. Jaučiama, kad karališkoji šeima po truputį byra“, – sakė poros artimas draugas.

Sidebar placeholder