Maskvoje – viešas Alos Pugačiovos pažeminimas: už**ai visus, negrįžk

Dainininkė Ala Pugačiova sulaukė rusų pasipiktinimo – internete plinta vaizdo įrašas, kuriame įamžintas ant Ostankino televizijos pastato atsiradęs necenzūrinis užrašas, skirtas iš šalies išvykusiai garsenybei.

Neseniai žiniasklaidoje buvo skelbiama, kad A. Pugačiova kartu su vyru Maksimu Galkinu ir vaikais išvyko į Izraelį, kai Rusija pradėjo invaziją į Ukrainą. Vaizdo įraše užfiksuotas užrašas: „Ala, kaip gerai, kad tu pasprukai. Ala, tu seniai čia visus už**sai.“ Šis įrašas buvo paskelbtas „Telegram“ platformos kanale „NEXTA Live“.

Tokio pasipiktinimo Rusijoje itin populiari pora sulaukė po to, kai atvirai pasisakė prieš Vladimiro Putino pradėtą karą Ukrainoje, kuris pačioje Rusijoje propagandos dėka yra itin entuziastingai (bent jau viešai) palaikomas. Nors pati A. Pugačiova iki šiol laikėsi santūriai, M. Galkinas nuo pat pradžių kategoriškai pasisakė prieš taip vadinamą specialiąją operaciją, vėliau pradėjo rinkti finansinę paramą Ukrainoje.

Rusai žinoma tautiečiui tokio elgesio neatleido ir faktiškai ėmė jį boikotuoti. Nors A. Pugačiova dėl vyro elgesio nebuvo kritikuojama, rodos, kad galiausiai atėjo ir garsiosios atlikėjos eilė.

Panašu, kad į vaizdo įrašą sureagavo ir pati dainininkė. Savo instagramo paskyroje ji pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame įsiamžino sėdinti prie žydinčių gėlių. „Kuo žemesnis intelektas, tuo garsesni įžeidimai. Gyvenk ramybėje, tėvyne!“ – prie vaizdo įrašo rašė A. Pugačiova.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder