Migrantus gąsdina kiaulienos patiekalais ir gėjais, migrantai dalijasi patarimais

Į Lietuvą plūstantys migrantai iš Artimųjų Rytų kelia lietuvių pasipiktinimą ir feisbuke. Bendroje Irako gyventojų ir lietuvių feisbuko grupėje pavadinimu „Irakiečių imigracija iš Baltarusijos į Lietuvą“ abi pusės svaidosi įžeidinėjimais ir tyčiojasi iš skirtingų kultūrų. Lietuviai savo ruožtu bando įtikinti, kad migrantai iš Irako čia nevyktų.
 

Komentatorius iš Lietuvos irakiečius gąsdina mirtinais šalčiais, rašydamas, kad palapinėse gyvenantys migrantai žiemą Lietuvoje sušals:

„Šaltis yra mirtinas labiau nei ISIS. Per pirmą šaltį jūs nušalsit rankas, kojas ir jas teks nupjauti.

Tai čia jei išgyvensit iki šalčio. Nes po 2 mėnesių pas mus prasidės lietūs ir bus amžinai pilkas dangus ir jūs jau tada pradėsit sirgt depresija ir gripu. Lietuvoje yra nepagydoma mirtina tuberkuliozės forma, kurios neveikia jokie vaistai.

Koks kvailys norės vežt savo mažą vaiką čia, kad jį miške žiemą suvalgytų vilkai? Likit Irake su šeimom. Lietuvoje gyvena stiprūs žmonės. Jei jūs bėgate iš savo gimtos šalies, jūs per silpni išgyventi.“

Kita komentatorė pasidalijo nuotrauka, kurią pavadino „Jauna irakiečių šeima keliauja į Berlyną“. Nuotraukoje matomas vyras, kuris kartu vedasi ožką. Šalia jo eina ir maža mergaitė. 

Kartu yra nemažai lietuvių siūlymų irakiečiams valgyti kiaulieną, skelbiamos šių patiekalų nuotraukos.  „Maitinimo meniu. Tradicinis žemaičių patiekalas grožiui ir sveikatai: kiaulės koja su žirniais.  ŽEMAITIŠKAI: kraujiniai vėdarai. 

Šį patiekalą gaminant reikalingas kraujas, todėl jis gan retas patiekalas virtuvėje, nes kraują galima gauti tik pjaunant kiaulę????

Bet jei jau kraujas papuolė į mano virtuvę, skubu pagaminti šį patiekalą. Bet dėl jūsų, mieli nelegalūs imigrantai, mes pasistengime šitą patiekalą pagaminti“, – kreipėsi vienas lietuvis.

Kiti lietuviai baugina seksualinių mažumų nuotraukomis – esą Europoje vyrai laukiami. O yra ir tokių, kurie siūlo iš jų nusipirkti apleistą sodybą Žagarėje. 

Savo ruožtu grupėje aktyviai diskutuoja ir irakiečiai, kurie vieningai tvirtina, kad Lietuva jiems yra tarpinė stotelė. Jų tikslas – Vokietija, Belgija ar kitos Vakarų Europos valstybės.

Jie tikina, kad Irake jų laukia mirtis, čia vyksta karas, todėl tikisi žmogiškumo iš Lietuvos, kaip Europos Sąjungos valstybės.

Grupėje dalijamasi ir pasiūlymais, kaip pabėgti iš migrantų centrų. Siūlomi kontaktai, kurie galėtų padėti nelegalams kirsti Lietuvos ir Lenkijos sieną. 

Kartu irakiečiai įsitikinę, kad iš Lietuvos deportuoti jie nebus. Absoliuti dauguma grupės diskusijose dalyvaujančių Irako gyventojų tikina, kad laikui bėgant jie atsidurs Vokietijoje.

Vis dėlto kai kurie migrantai sako, kad būtų linkę gyventi Lietuvoje, tuoktis su šviesiaplaukėmis lietuvėmis ir auginti čia vaikus.

Archyvų nuotr.

Ekrano nuotrauka. Alfa.lt

Archyvų nuotr.

Ekrano nuotrauka. Alfa.lt

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder