Su mažiausia Lietuvos eglute atsisveikinsime pirmadienį

(1)

Šiandien švenčiama Trijų karalių šventė skelbia kalėdinio periodo pabaigą. Tradiciškai šią dieną nupuošiamos ir kalėdinės eglutės, tačiau Klaipėdoje šios tradicijos nesilaikoma.

Mažiausia šalies eglute, papuošta uostamiesčio Teatro aikštėje, ir kitomis šventinėmis dekoracijomis dar bus galima grožėtis ir šį savaitgalį.

Pasak VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorės Eglės Šulskės, Klaipėdos eglutė demontuota ir išvežta bus tik kitą pirmadienį, sausio 10 d.

„Eglutė bus atiduota bendrovei “Klaipėdos želdiniai„. Jie įvertins eglutės būklę ir nuspręs, ar ją galima vėl pasodinti, ar ne. Viliamės, kad ši eglutė sėkmingai augs ir džiugins ateityje“, - sakė E. Šulskė.

Anot pašnekovės, dar neapsispręsta dėl Teatro aikštę kalėdiniu laikotarpiu papuošusio šviesos tunelio, skelbiančio apie išskirtinę Klaipėdos miesto 770 metų sukaktį.

„Kadangi tunelis yra susijęs su miesto gimtadieniu, tai jis Teatro aikštėje dar gali likti ilgesniam laikui. Dabar diskutuojama dėl artėjančio Šviesų festivalio. Manome, kad šviečiantis tunelis labai tiktų šiai šventei ir nenorime jo taip greitai pašalinti“, - teigė „Klaipėdos švenčių“ direktorė.

Dar kurį laiką klaipėdiečius bei miesto svečius džiugins ir gatvių papuošimai. Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėjos Irenos Šakalienės, pagrindines gatves puošiančios girliandos tikrai dar švies iki stačiatikių Kalėdų, kurios šiemet bus švenčiamos sausio 7 d., ir Senųjų naujųjų metų, kuriuos ortodoksai pagal Julijaus kalendorių minės sausio 14 d.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder