7 būdai, kaip atkurti dvasinę pusiausvyrą

Dvasinis sveikatingumo elementas gali būti asmeniškiausia dėlionės dalis, kai bandoma sujungti visas aštuonias sveikatingumo dimensijas. Paprastai žmonės mėgsta gyventi prasmingą ir tikslingą gyvenimą. Kai šie tikslai pasiekiami, gyvenime atsiranda harmonija ir su kitais žmonėmis, kurie juos supa.

Taigi, ką galite padaryti, kad pagerintumėte savo dvasinę savijautą? Geriausia išsiaiškinti, kokie metodai jums tinka. Kadangi dvasinė savijauta susijusi su žmogaus vertybėmis, įsitikinimais ir tikslu, jos galima siekti keliais būdais - tiek fiziškai, tiek psichiškai.

1. Ištirkite savo dvasinę esmę. Tyrinėdami savo dvasinę šerdį, jūs tiesiog užduodate sau klausimus apie tai, kas esate ir kokia yra jūsų prasmė. Paklauskite savęs: Kas aš esu? Koks yra mano tikslas? Ką labiausiai vertinu? Šie klausimai nuves jus keliu, kuriuo eidami nuodugniau susimąstysite apie save ir leis jums pastebėti dalykus, kurie padės jums pasiekti pilnatvę.  

2. Ieškokite gilesnių prasmių. Ieškodami gilesnių prasmių savo gyvenime ir analizuodami pasitaikančius dėsningumus, pamatysite, kad galite kontroliuoti savo likimą. Tai suvokdami galite pasiekti laimingą ir sveiką gyvenimą.

3. Išgirskite tai. Išsakydami tai, kas dedasi jūsų galvoje, padėsite išlaikyti susikaupusį protą. Po ilgos dienos ar svarbaus įvykio galite jaustis sutrikę ir nesugebėti susivokti savo jausmuose. Užrašydami savo mintis, galbūt sugebėsite mąstyti aiškiau ir judėti į priekį.

4. Išbandykite jogą. Joga yra fizinė technika, kuri gali padėti pagerinti jūsų dvasinę savijautą, nes sumažina emocinę ir fizinę įtampą protui ir kūnui. Jogos mokoma įvairiais lygiais ir ji gali padėti sumažinti stresą, sustiprinti imuninę sistemą ir sumažinti kraujospūdį, taip pat sumažinti nerimą, depresiją, nuovargį ir nemigą.

5. Keliaukite. Tai tiesa! Skirdami laiko sau ir keliaudami į paguodžiančią vietą ar naują vietą, galite padaryti stebuklus savo protui. Būdami tokioje vietoje, kur jūsų protas gali neleisti išsiblaškyti ir padėti apmąstyti bei pailsėti, užmegsite geresnį ryšį su savimi. Taip galėsite atsikratyti stresą keliančių veiksnių ir nukreipti protą tinkamu keliu, kad pasiektumėte bendrą gerą savijautą. Keletas veiklų, kuriomis galima užsiimti kelionėje, gali būti mankšta, pokalbis su patarėju ar konsultantu, meditacija arba laikinas tylos įžadas.

6. Mąstykite pozityviai. Kai pradėsite į dalykus savo gyvenime žiūrėti pozityviai, pastebėsite, kad mąstote kitaip ir perorientuojate savo mintis į laimingą, sveiką vietą. Kai pašalinsite negatyvumą ir pakeisite savo mąstymo apie tam tikrus dalykus ir situacijas rėmus, pastebėsite, kad esate labiau atsipalaidavę.

7. Skirkite laiko meditacijai. Nors valdyti savo laiką ir kasdienes užduotis gali būti sunku, labai svarbu skirti laiko ryšiui su savimi. Ryte, kai pabundate, per pietų pertrauką ar prieš eidami miegoti, kasdien skirkite 5-10 minučių meditacijai. Įtraukdami tarpininkavimą ir atsipalaidavimą į savo gyvenimo būdą, išlaisvinsite protą ir sustiprinsite ryšį su savo dvasine gerove.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai
Sidebar placeholder