Klaipėdietė Kobido masažo paslapčių mokosi iš pasaulio geriausiųjų

(1)

Masažo meistrai pastebi, kad vis daugiau gražiai ir sveikai norinčių atrodyti klaipėdiečių renkasi Kobido veido masažus, padedančius paslėpti atsėlinančias raukšleles ir išsaugoti jaunystę.

Klientų susidomėjimas verčia pasitempti ir šio masažo specialistus. Vis daugiau profesionalų, kaip ir diplomuota kosmetologė, masažuotoja Jelena Pyškina nors ir turėdama daugybę metų praktikos, reguliariai savo žinias tobulina kursuose, dalyvauja tarptautiniuose čempionatuose bei planuoja sukauptomis žiniomis dalintis su kolegomis.

„Kosmetologija, masažai, mitybos analizė yra mano darbo sritys, kurias nuolat tobulinu naujausiomis žiniomis. Labai mėgstu savo darbą, todėl natūralu, kad mano susidomėjimas šia veikla tampa kone gyvenimo būdu ar hobiu. Tam skiriu visą savo laisvą laiką ir daug investuoju. Kasmet stengiuosi sudalyvauti mokymuose, kursuose, kurie leidžia man pritaikyti naujas žinias mano darbe.

Pernai dalyvavau Tarptautiniame masažo čempionate Kopenhagoje bei pelniau devintą vietą tarp 34 dalyvių veido masažo kategorijoje, kur pristačiau savo sukurtą masažo derinį“,- pasakoja J. Pyškina.

Jelena Pyškina

Jelena Pyškina

Profesionalė specializuojuosi veido masažuose ir veido valymo procedūrose. Ji sertifikuota 3-jų lygių KOBIDO meistrė (studijavusi pas D.Gervienė (LT), Vipal Cohen (JAV), Dr. Shogo Mochizuki (JP)). Dvejų Tarptautinių masažo čempionatų dalyvė (pagal rezultatus patekusi į TOP 10). Taip pat baigusi masažo mokymus Rūtos Stratkauskienės "Holistinis Aš", "Kobido dangiškais diskais" mokymus, „ISPADO“masažo, SMAS-lift Elenos Zemskovos masažo mokyklose.

Anot J. Pyškinos, gilindama žinias ji 2020 metais įgijo ir mitybos bakalauro laipsnį, apsigynė diplomą tema  „Mitybos ypatumai, sergant koronarine širdies liga“.

Jelena Pyškina

„Nuolat tobulėju, dalyvauju kursuose, seminaruose pas Lietuvos ir užsienio specialistus. Baigiau kvalifikacijos kėlimo mokymus Tarptautinėje Izraelio kosmetologijos mokykloje ir gavau atestaciją pagal 3 specialybes: "Cheminiai pilingai" , “ACNE” ir "ONLINE kosmetologas: diagnostika ir konsultavimas".

Labai didžiuojuosi, kad šiuo metu toliau keliu kvalifikaciją pas Kobido gurudr. Shogo Mochizuki, kuris 2006 m buvo paskirtas 26-uoju Kobido meistru.

Kobido masažas kilo iš Japonijos, iš kartos į kartą Kobido žinios buvo tobulinamos ir perduodamos iš meistro studentui. Taigi jau XX amžiuje meistras Ito tapo vienu iš 25-os kartos Kobido technikos meistrų.

Jelena Pyškina

Per visą savo gyvenimą meistras Ito perdavė Kobido žinias tik trims savo mokiniams. Vienas iš jų buvo Shogo Mochizuki. Mochizuki šeima jau daugiau nei 250 metų Japonijoje praktikuoja Rytų Azijos mediciną.

1977 m. Šogo pradėjo mokytis Kobido pas meistrą Ito. 2006 m., prieš pat mirtį, meistras Ito paskyrė Shogo Mochizuki savo įpėdiniu ir 26-uoju Kobido meistru.

Dabar Shogo Mochizuki, vienintelis Kobido namų atstovas ir vienintelis oficialus šio metodo instruktorius“,- akcentuoja profesionalė, planuojanti vėliau dalintis sukauptomis žiniomis, praktiniais įgūdžiais rengdama mokymus kolegoms.

Bandomasis veido masažo bus surengtas jau netrukus - vasario mėnesį.

Jelena Pyškina

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder