Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Geros idėjos ir puikus straipsnis.
Vilimantas, 2021-04-28 22:30
Universitetinis centras? Kiek pamenu, tai jau 3 ar 4 kartas, kai skambiai apie tai diskutuojame. Atrodo, kad jokie vietiniai ar išoriniai rinkimai neartėja?? Tai jau tampa anekdotu, kurį klaipėdiečiai galės draugams pasakoti.
Stebėtojas, 2021-04-21 15:20
Sveiki. Aš esu pranašas Jeremijas iš pranašiškos charimastivizmo tautos. Aš noriu jums pranešti, kad jūs galite turėti viską, ko tik norite, jei tikite. sudėkite visas savo problemas į vieną puodelį ir praneškite man. Mano asmeninis el. Paštas: ([email protected]) Ar jums reikia „Ex“ atgal? Meilės burtai, Prarastos meilės burtai, Skyrybų burtai, Vedybų burtai, Įpareigojantis burtas, Ištrinti buvusį meilužį, Jūs norite būti paaukštintas savo biure / Loterijos burtas, Varpos padidėjimas, Nėštumo problema ar Ar norite pinigų? Ar jums reikia darbo ir jie jums kelia stresą? ar nori keliauti ir turi sunkumų? Ar norite, kad jūsų vyras ar moteris jus abatytų? NAr jums kyla sunkumų vedant santuoką? NAr sergate ir norite skubiai pasveikti? Ar esate vargšas ir norite, kad turtas būtų turtingas ir garsus? Tiesiog pasakykite mums savo problemą ir ji bus išspręsta, praneškite man savo problemą ir išspręskite visas jūsų problemas tik tuo atveju, jei tikite. Dėkoju. Pranašas Jeremijas El. Paštas: [email protected] Greitas atsakymas „WhatsApp“: +1405 267 4572
Pranašas Jeremijas, 2021-04-21 01:18
O kur galvojama įkurdinti tą universiteto lygio medicinos centrą? Vargu bau pavyktų kurioje nors ligoninėje, esamoje ar buvusioje, arba šalia Sveikatos mokslų stūksančiame ištuštėjusiame fakultete, o gal kokiame kitame dar neparduotame KU pastate?
Klausimas, 2021-04-20 01:53

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.