Daugiausia miegantys Zodiako ženklai

Mėnulio kvėpavimas gali padėti žmonėms, turintiems miego problemų: kaip tai veikia

(1)

Stresas, susijaudinimas ar tiesiog vidinis nerimas - daugybė priežasčių gali neleisti mums užmigti naktį. Avinėlių skaičiavimas, raminančios muzikos klausymasis ar knygos skaitymas ne visada padeda.

Tačiau nenusiminkite, nes yra paprastas metodas, kuris gali padėti greitai užmigti – „mėnulio kvėpavimas", rašo "Fit foe fun".

Kas yra „mėnulio kvėpavimas"?

„Mėnulio kvėpavimas" yra japonų kvėpavimo technika, kuri taip pat naudojama jogoje. Jos pavadinimas kilo iš to, kad ji nuramina protą ir kūną, panašiai kaip mėnulis nuramina naktį.

Kaip veikia „mėnulio kvėpavimas"?

Patogiai atsigulkite arba atsisėskite. Dešinės rankos rodomuoju ir viduriniuoju pirštais užspauskite dešinę šnervę. Giliai ir lėtai įkvėpkite pro kairę šnervę. Lėtai iškvėpkite pro kairę šnervę. Kartokite 3-4 kartus po 5-10 minučių.

Kaip „mėnulio kvėpavimas" padeda užmigti?

Kairioji šnervė yra susijusi su parasimpatine nervų sistema, kuri atsakinga už atsipalaidavimą. Gilus kvėpavimas pro kairę šnervę stimuliuoja parasimpatinę nervų sistemą, todėl atsipalaiduoja kūnas ir protas.

„Mėnulio kvėpavimas" taip pat gali padėti jums visą dieną. Jei jaučiatės pavargę ir jums reikia energijos, uždarykite kairę šnervę ir giliai kvėpuokite per dešinę šnervę. Šis „mėnulios kvėpavimas" padės jums pasisemti energijos.

Kad įvaldytumėte „mėnulio kvėpavimą", reikia šiek tiek praktikos. Nenusiminkite, jei nepavyks iš pirmo karto. Praktikuokite toliau ir galėsite užmigti per kelias minutes.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder