Baltymas

Verslininkė Jolanta Blažytė: negali būti - leidinys Bloomberg pradėjo platinti sąmokslo teorijas?

(7)

Leidinys Bloomberg pradėjo platinti sąmokslo teorijas? Nu kaip čia taip? Viename leidinio straipsnyje skelbiama, kad „mokslininkai atrado ryšį tarp Covid marmalo ir sveikatos problemų“.

Tiesa, ryšys yra nedidelis.

Bet vis tiek....

Teigiama, kad marmalizuotiems padidėja tikimybė susirgti neurologinėmis, širdies ir kitoms ligomis.

P.S. Į komentarų skiltį įmetu „plokščiažemio“ gydytojo patarimus apie tai, kokie maisto papildai padeda iš organizmo pašalinti tą brūdą, kuris buvo gautas kartu su marmalu ir vadinasi spyglio baltymu.

Jei info bus blokuojama – ją rasite mano Telg-ram

"Vakarų ekspreso" redakcija išvertė trumpą informaciją šia tema:

Klinikinis požiūris į ūmines pasekmes po COVID-19 infekcijos ir vakcinacijos

Nustatyta, kad SARS-CoV-2 baltymas spyglys pasižymi patogeninėmis savybėmis ir gali būti po SARS-CoV-2 infekcijos arba COVID-19 vakcinacijos atsiradusių ūmių padarinių priežastis.

COVID-19 vakcinose naudojamas modifikuotas, stabilizuotas prefuzijos smaigalio baltymas, kurio toksinis poveikis gali būti panašus į viruso analogo poveikį.

Šio tyrimo tikslas - ištirti galimus SARS-CoV-2 smaigalio baltymo ir vakcinos koduojamo smaigalio baltymo žalos biologinėms sistemoms mechanizmus ir pasiūlyti galimas žalos mažinimo strategijas.

Ieškojome PubMed, Google Scholar ir "pilkosios literatūros", ieškodami tyrimų, kuriuose:

1) buvo tiriamas dygliuotojo baltymo poveikis biologinėms sistemoms;

2) buvo lengviau atskirti virusinius ir vakcinos koduotus dygliuotuosius baltymus;

3) buvo nustatyti galimi dygliuotojo baltymo detoksikacijos protokolai ir junginiai, turintys naudos signalų ir priimtiną saugumo profilį.

Radome daugybę įrodymų, kad SARS-CoV-2 smaigalio baltymas gali pakenkti širdies ir kraujagyslių, hematologinei, neurologinei, kvėpavimo, virškinamojo trakto ir imunologinei sistemoms.

Įrodyta, kad viruso ir vakcinos koduojami smaigalio baltymai atlieka tiesioginį vaidmenį tiek SARS-CoV-2, tiek vakcinos sukeltuose širdies ir kraujagyslių bei trombozės pažeidimuose.

Dygliuotojo baltymo aptikimas mažiausiai 6-15 mėnesių po vakcinacijos ir infekcijos pas asmenis, kuriems pasireiškė ūmios pasekmės, rodo, kad dygliuotasis baltymas yra galimas pagrindinis veiksnys, prisidedantis prie ilgo COVID.

Mes pagrindėme, kad šie rezultatai patvirtina galimą spyglių baltymų detoksikacijos protokolų naudą asmenims, kuriems po infekcijos ir (arba) vakcinos sukeltų komplikacijų yra ilgas laiko tarpas.

Siūlome pagrindinį spyglių detoksikacijos protokolą, kurį sudaro geriamoji nattokinazė, bromelainas ir kurkuminas.

Šis metodas yra labai perspektyvus kaip klinikinės priežiūros pagrindas, kuriuo remiantis taikomos papildomos gydomosios medžiagos, siekiant padėti šalinti ūmias pasekmes po SARS-CoV-2 infekcijos ir COVID-19 vakcinacijos.

Reikia atlikti didelės apimties, perspektyvinius, atsitiktinių imčių, dvigubai aklus, placebu kontroliuojamus tyrimus, kad būtų galima nustatyti santykinę riziką ir naudą, susijusią su baziniu spyglių detoksikacijos protokolu.

Nicolas Hulscher, Brian C Procter, Cade Wynn, Peter A McCullough

Šaltinis: pubmed

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder