Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
miestas be koncepcijos, nieko iki galo nepadaro, kad bet kam butų gerai pusėtinai dviračiams, nieko gero piestiesiems, visuomininis be kondicionierių ir dar jie nori, kad tauta išlitų iš savo mersų.... apsurdas, reikia pirma potvarkį išleisti, kad savivaldybės valdininkai atsisako automobilių ir tada tegul diegia jie ta savo judumo planą, gal patys atsipeikės...
durniu laivas, 2022-06-29 21:00
Autobusai yra didžiausias košmaras. Jei nesugebate jų pakeisti tramvajumi, tai perkelkite į apylanką N. Uosto ir Pilies gstvėmis. Strategai, sumauti….
Durdom, 2022-06-29 20:58
Visas šposas tame, kad dviratininkai kaip važiavo H. Manto g. šaligatviais ten, kur nėra dviračių takų, taip ir važiuos toliau. Net ir perspėjus, kad čia ne vieta, atkerta, kad gatvėje mašinos važiuoja. Kad šaligatviuose pėstieji šiurpsta - jiems nė motais. Labai greit visi įsisąmonino, kad DVIRAČIAMS - visur, be išlygų, "žalia gatvė". Kaip Amsterdame. Bet niekas nenori įsisąmoninti, kad Amsterdame dviračiais važiavimo kultūra leidžia pėstiesiems taip pat jaustis žmonėmis, yra pagarba vienas kitam. Pasidarė populiarus Klaipėdoje "atrakcionas": vakarais jaunimas išsinuomoja el. paspirtukus ir Manto g. šaligatviais tuntais defiliuoja anaip tol ne saugiais pėstiesiems greičiais.
Praeivis, 2022-06-29 20:05
Jei jums taip patinka užsienyje kodėl ten negyvenate? Sprendimas kvailas vien dėl taršos ir triukšmo padidėjimo matyt sprendimus priima asmenys neturinti automobilių?
to D. Mileška, 2022-06-29 19:05
O kodėl policija netikrina,kaip ta pačia H.Manto gatve pėsčiųjų takais ištisai važinėja dviratininkai, kurie paskutiniu metu ypač suįžūlėjo. Visiems svarbu tik dviratininkų problemos, o pėsčiųjų saugumas policijai panašu visiškai nerūpi.
Vaidas, 2022-06-29 18:54
o ko jus verket, kuro kainos taigi ahujelinos bet kokiu atvejiu
vatnik2022, 2022-06-29 18:23
Kaip tik centras atsigaus, bus galima maloniai praeit. Mašinos visiškai tik trukdo miesto centrui :D
dymašius, 2022-06-29 18:15
Geras sprendimas, uždraudus automobilių eismą toje atkarpoje galėtų palikti po vieną juostą autobusams, praplatinti pėsčiųjų ir dviračių takus. Būtų tobula jei viduryje įrengtų tramvajų ar kažką panašaus. Žmonės atvykę iš kitų miestų ar užsienio pasijustų tikrai europiniame mieste. Tai taip pat skatins mažiau keliauti nuosavu automobiliu, kas tikrai nėra blogai. Tie kas gyvena ar turi reikalų apribojome atkarpoje ir skundžiasi, yra tiesiog tingūs, o kiti vairuotojai tiesiog turės susitaikyti ir gal tikrai aktyviau rinktis kitas transporto priemones, kas vėlgi, panašu į kitas Europos šalis.
nividymka, 2022-06-29 18:14
Visus "gonščikus" su perdarytais triperiais, mažvaikius su "Harley" nardančius dideliu greičiu tarp gulinčių greičio ribotuvų, o jei ir sustojančius prie perėjos tai būtinai "griaudėjančius" ir jiems nesvarbu ar mama su kūdikiu per perėja eina, ar jau naktis ir gyventojai ilsisi. Visiems atimti jau senai šitą pasirodymų "podiumą" reikia.
Senai Laikas, 2022-06-29 17:41
Eikit šikt!
mieste - 50, 2022-06-29 17:21
Senamiesti sugriove, tai ir centra suzlugdys galutinai.Klausimas ar tarybos nariai ir ponas meras y darba vaziuoja viesuoju transportu - atsakymas NE.
y, 2022-06-29 15:43

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.