Vyksta „Didysis šeimos gynimo maršas“: tiesioginė transliacija (13)

2021 gegužės 15 d. vyksta visos Lietuvos protesto žygis - „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ Startas – 8:00, Maršas prasidėjo visoje šalyje. Iš numatytų taškų automobiliais, motociklais Lietuva sutekės į automagistralę Klaipėda-Vilnius ir susilies į galingą protesto srautą. Kulminacinis Maršo akordas – mitingas Vingio parke.

Vyksta „Didysis šeimos gynimo maršas“: tiesioginė transliacija

Ar mes leisime sugriauti Šeimą, kaip Vyro ir Moters sąjungą, iš kurios gimsta nauja Gyvybė? Ar ir mūsų Tėvynėje bus panaikinti kiekvienam brangūs žodžiai Tėtis ir Mama, Dukra ir Sūnus?

Ar mes leisime mažai grupelei žmonių diktuoti visuomenei savo nuostatas, naikinti prigimtines vertybes ir šimtmečiais kurtas ir puoselėtas tradicijas?

Ar mes leisime save paversti paklusnia vergų mase, bijančia savo minčių, besigėdijančia savo protėvių ir pasiduodančia bukam diktatui?

Ar atsisakysime savo privatumo, apsisprendimo teisės kaip gyventi, kaip gydytis, kaip auklėti savo vaikus?

Ar nuolankiai sutiksime su vis naujais draudimais ir bauginimais, judėjimo ir žodžio laisvės praradimu, kasdienine propagandos diktatūra?

Ar ir toliau tylėsim, matydami, kaip žlugdomas smulkusis ir vidutinis verslas, artėjančios krizės akivaizdoje prekybos monopolistai gauna milijonines valdžios paramas ir stato dešimtis prekybcentrių?

Ar pasiduosime diegiamai minčių kontrolei, bausmėms už laisvą nuomonių raišką ir vienos tiesos prievartai, kas tiesiogiai gresia demokratijos ateičiai ir Lietuvos valstybės išlikimui?

Tylėjimo ir stovėjimo po medžiu laikas, laukiant, jog kažkas kitas už mus viską padarys, baigėsi. Mes galime apginti save, savo šeimas, savo vaikus ir savo Lietuvą! Šeima per amžių amžius tvirtino savo gyvavimo ir Lietuvos pamatus, kūrė savo kultūrą.

Šeima yra mūsų valstybės pamatas. Iš Šeimos išaugo mūsų didingi valdovai, žinomi poetai, dainiai.

Tautos ir Valstybės atgimimo darbo imsis Šeima, kuri davė Lietuvai V. Kudirką ir jo himną, šiandien nurodantį mums aiškų kelią: Iš praeities tavo sūnus te stiprybę semia! Šeimų Sąjūdis kviečia visas Lietuvos šeimas, visus neabejingus savo valstybės ateičiai jungtis savo balsu prie „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“.

Jeigu valdžia negirdi 330 000 žmonių balsų – jai tikrai teks išklausyti visos Lietuvos balsą. Mes pasistengsime, kad ji tai išgirstų ir pamatytų.

Cia gi Grazulio antigeju paradas. Didziausiai homofobai dazniausiai patys turi polinki tai paciai lyciai. Prejo tie sovietiniai laikai, kai homoseksualizmo nebuvo, o pyderus gydydavo slopinamais vaistais ir soko terapija. Zinoma sovietizmas dar isisaknijes ir 30 metu nepriklausomybes permazai tapti labiau tolerantiskiems. Koks ten skirtumas kas su kuo gyvena, mylisi, tai yra kiekvieno asmeninis reikalas. Kaip pagalvoji, kad kai kurie tevai idiotai daveda savo paciu vaikus iki savizudybes, kaip sakant geriau jau lavonas, nei pideras, ar ne taip Homosovietikai?
usas, 2021-05-15 21:26
Šaunuoliai, netikėjau, kad 40 000 susirinks tikrų pariotų.
Šarūnas, 2021-05-15 21:10
Tai baisu...
Jonė, 2021-05-15 20:51
Sidebar placeholder