Žinomus žmones nustebino labdaringame renginyje svečių surinkta suma: „Tai siaubingai apgailėtina“

Lapkričio 26-ąją Valdovų rūmuose į Prancūzijos ir Lietuvos prekybos rūmų organizuojamą labdaros kalėdinį renginį rinkosi garbingi svečiai, verslo ir įstaigų atstovai, verslininkai, partneriai vystantys verslą tiek Lietuvoje, tiek ir Prancūzijoje bei neabejingi geriems darbams.

Tradicinę vakarienę prekybos rūmai organizuoja kiekvienais metais, kurioje kviečia susirinkusius ne tik pabendrauti ir pasitikti artėjančias šventes iškilmingoje vakarienėje, bet ir prisidėti prie gerų darbų.

Šiais metais renginio tema buvo dedikuota Prancūzijos ir Lietuvos diplomatinių santykių 100-mečiui.

Labdaringame vakare susirinko virš 80 svečių, tarp kurių Lietuvos ir užsienių šalių įmonių vadovai, prekybos rūmų partneriai ir draugai.

Renginio dalyviai ne tik kartu paminėjo gražią diplomatinių santykių sukaktį, bet ir dalyvavo labdaringoje loterijoje, kurios metu lėšos buvo renkamos nevyriausybinei organizacijai „Vilniaus socialinis klubas“, kuri dirba su vaikais ir jaunimu ir jiems teikia ugdomąją – socialinę pagalbą pasitelkiant futbolą.

Vakaro metu pavyko surinkti net 3000 Eur, kurie padės remiamai organizacijai tęsti savo darbą su vaikais.

Tokie skaičiai sukėlė nemenką šaršalą socialinėje erdvėje.

„80 žinomų žmonių, įmonių vadovai, tarptautinio verslo partneriai susirinko Valdovų rūmuose ir iškilmingame Prancūzijos Lietuvos prekybos rūmų labdaros vakare surinkę 3000 eurų nusprendė pasigirti dar ir išplatinti pranešimą spaudai. 3000 tai čia oho, čia beveik 40 eurų nuo žmogaus. Beveik“, – nuomonę feisbukę išsakė žurnalistas, „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas.

„Seni, surask, šaibos baigėsi“, – ironizavo ir Andrius Mamontovas.

„Man visi tie labdaros baliai, kur labdara mažesnė nei ponių manikiūro (nekalbant apie šukuoseną ar pedikiūrą) kaina yra įdomus reiškinys“, – rašė Aušra Maldeikienė.

Savo nuomonę apie surinktus skaičius išsakė kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano.

„3000 eurų! Aštuoniasdešimt super sėkmingų verslininkų per LABDAROS VAKARĄ surinko... 3000 eurų. Vaikams skyrė. Ir išsiuntė dar pranešimą spaudai, kad pasigirtų kokie šaunūs. Čia kažkoks pzd visiškas.

Jūsų batukai po tiek kainuoja kiekvieno. Tai siaubingai apgailėtina, ypač šių laikų kontekste. Karts nuo karto dalyvaujam beveik visi paramos rinkimo akcijose. Vaikams sergantiems, Ukrainai paremti ar panašiai. Tai ten paprasti (ne super sėkmingi Lietuvos – Prancūzijos verslininkai) žmonės per valandą tiek suaukoja. O čia kiekvienas iš dalyvių paaukojo po 37 eurus! Na nebent Grigaitis nedavė.

Chebra, gėda. Pridėkite bent po nulį prie savo 37 eurų. Arba nesigirkite, kad surinkote 3000 eurų per LABDARINGĄ vakarą...“ – feisbuke rašė jis.

„Tai vakaro puota į minusą gavosi?“– komentaruose klausė atlikėja Mia Pilibaitytė.

„Svarbiausia „Iškilmingas vakaras iškilmingiem žmonėm“, – ironizavo modelis Tuenas Phamas.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder